Infostart.hu
eur:
384.59
usd:
330.47
bux:
107884.53
2025. december 9. kedd Natália

Emberöléssel is gyanúsítják a rablókat

Egy arab pénzváltó megölésével is gyanúsítják azoknak a zömmel a fővárosban elkövetett fegyveres rablásoknak a tetteseit, akiket Vas megyei rendőrök közreműködésével fogtak el decemberben - közölte keddi sajtótájékoztatóján Halmosi Zsolt, Vas megye rendőrfőkapitánya.

A rablásokat a nyomozás eddigi adatai szerint négyen követték el, közülük ketten vettek részt a jordániai pénzváltó, Qasen Hasan megölésében és kirablásában november 5-én Budapesten, a Baross utcában - mondta a főkapitány.

A jelenleg is folyamatban lévő nyomozás eddigi adatai szerint a négy fővárosi fegyveres rabláson, valamint a két Hegyeshalomban és egy Kőszegen elkövetett rablásokon túl a lukácsházi takarékszövetkezet sérelmére elkövetett fegyveres rablás elkövetésével is a Szombathelyen fogva tartott bűnbanda tagjait gyanúsítják.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Törökországban: ez „komoly dolog”

Törökország biztosítja és garantálja az orosz energiahordozók útvonalát Magyarországra – mondta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Isztambulban. A magyar miniszterelnök arról is beszámolt, hogy a két ország a jövőben összehangolja a béketeremtési erőfeszítéseit.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.09. kedd, 18:00
Maruzsa Zoltán
a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×