Infostart.hu
eur:
363.96
usd:
315.74
bux:
150296.58
2026. augusztus 13. csütörtök Ipoly
Nyitókép: Vezess.hu

Totálkárosra tört egy Suzukit a 14. emeletről kidobott dinnye - fotók

Az ablakon kihajított dinnye lyukat ütött az utcán parkoló Vitara tetejébe.

Iszonyatos pusztítást talált annak a Suzuki Vitarának a tulajdonosa, akinek az autóját egy, vélhetően a 14. emeletről kidobott görögdinnye talált el. Az elkövetőt egyelőre nem találják, az autóban viszont hatalmas kár keletkezett.

A vezess.hu által közölt fényképeken látszik, hogy a dinnye átszakította az autó tetejét, és bezúzta a szélvédőt, a gyümölcs darabjai pedig beterítették az utasteret.

Fotó: Vezess.hu
Fotó: Vezess.hu

Címlapról ajánljuk

Magyar Péter Paksról: 160 méter szélességben emeli meg a két bárka a Duna fenekét, a honvédek rakják a követ

Megkezdődött a jogszabályi és fizikai munka is a Duna vízszintcsökkenése mentén, a folyó vízszintjét két bárka elsüllyesztésével és egy víz alatti kőgát (ugrató) építésével emelhetik meg, a teljes munka 3-4 hetet vesz igénybe.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
Elsötétült a nap Európában: meglepő helyen is nyomot hagyott a teljes napfogyatkozás

Elsötétült a nap Európában: meglepő helyen is nyomot hagyott a teljes napfogyatkozás

Szerda este részleges napfogyatkozás volt megfigyelhető Magyarországról, Izlandon, Spanyolországbanés a Baleár-szigeteken pedig teljes fogyatkozásban gyönyörködhettek az emberek. Itthon a takarás szintje az ország nyugati részén, Sopron térségében volt a legnagyobb. A minősített napfogyatkozás-néző szemüvegek és napszűrő fóliák már a jelenség előtt elfogytak a hazai boltokból, az utolsó darabokért a szaküzletekben 1500 forint körüli összeget, az internetes másodpiacon pedig 3000–5000 forintot is elkértek. A Google Trends adatai alapján megnéztük, hogyan mozgatta meg az internetezőket az égi jelenség.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×