Infostart.hu
eur:
357.34
usd:
313.41
bux:
142474.62
2026. július 13. hétfő Jenő

Teljes útlezárás a M6-os autópályán

Kisapostag és Daruszentmiklós között egy veszélyes anyagot szállító kamion szenvedett balesetet, azért az autópálya mindkét pályatestét lezárták a rendőrök. A forgalmat a 6-os számú főútra terelik.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint közlekedési baleset történt október 12-én hajnalban az M6-os autópálya Pécs irányába vezető oldalán, Kisapostag és Daruszentmiklós között. Egy veszélyes anyagot szállító kamion - eddig tisztázatlan körülmények között - a szalagkorlátnak ütközött és felborult.

A helyszíni szemle és műszaki mentés idejére az autópálya mindkét oldalát lezárták a rendőrök, a forgalmat a kisapostagi és a daruszentmiklósli lehajtónál a 6-os számú főútra terelik - írja a police.hu.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter részletes Fidesz-forgatókönyvről írt Sulyok Tamás államfő leváltása ügyében

Magyar Péter részletes Fidesz-forgatókönyvről írt Sulyok Tamás államfő leváltása ügyében

„Tudjuk, hogy mire készül a bukott állampárt! Tudjuk, hogy a Fidesz kézi irányításra tért át a Sándor-palotában” – írta Magyar Péter miniszterelnök Facebook-oldalán. Az Országgyűlés hétfőn szavaz az Alaptörvény módosításáról, amely többek között kimondja a jelenlegi köztársasági elnök mandátumának megszűnését is. A kormányfő szerint Sulyok Tamásnak a Fidesz „megtiltotta az aláírást”.
Megindult a harc a legendás magyar fürdőért: hatalmas bulikomplexum épülne, de fellázadtak a lakók

Megindult a harc a legendás magyar fürdőért: hatalmas bulikomplexum épülne, de fellázadtak a lakók

Kilencezer férőhelyes szabadtéri rendezvényteret és koncerthelyszínt alakítana ki a pécsi, egykori Balokány-strand műemléki védettségű területén az ingatlan tulajdonosa, Udud Péter. Bár a beruházó állítása szerint a projekt széles körű támogatást élvez, a hatóságokhoz még nem nyújtották be a hivatalos engedélyezési terveket. Eközben a környéken élők petícióban tiltakoznak a várható zaj- és környezetterhelés ellen, és a szórakozóhely felépítése helyett az egykori fürdőfunkció visszaállítását szorgalmazzák – írta meg az Átlátszó.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×