Infostart.hu
eur:
352.51
usd:
308.55
bux:
139495.62
2026. június 23. kedd Zoltán

Gyermeket vár a monacói hercegi pár

II. Albert monacói herceg és felesége, Charlene hercegnő pénteken bejelentette, hogy első gyermeküket várják.

A hercegi palota rövid közleménye szerint a gyermek születése év vége előtt várható.

II. Albert, III. Rainer néhai uralkodó és az 1982-ben tragikus balesetben elhunyt Grace Kelly fia 2011 júliusában vette feleségül a dél-afrikai úszónőt, Charlene Wittstockot. A pár 2000-ben találkozott először egy úszóversenyen, amelyen Wittstock is elindult.

Az esküvő óta számtalan találgatás látott napvilágot arról, miért nem köszöntött még be a gyermekáldás az uralkodó családjában.

Albert herceg 2005-ben örökölte a trónt: ekkor hunyt el apja, aki az álmos kikötővárost gazdag és fényűző pénzügyi központtá változtatta. A trónralépést követő években a herceg elismerte, hogy két törvénytelen gyermek apja: Alexandre egy légiutas-kísérőtől, Jazmin Grace Grimaldi pedig egy kaliforniai nőtől született. Egyik gyermek sem jogosult a trónutódlásra, mivel házasságon kívül születtek.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

Magyar Péter: az új szuperhatóság „mindent látni fog és elhozza a várt eredményeket”

A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal meg fogja vizsgálni azokat a cégeket, amelyek éves árbevételének a 75 százaléka közbeszerzésekből származik – mondta a miniszterelnök hétfő este egy tévéinterjúban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×