Infostart.hu
eur:
385.62
usd:
331.09
bux:
122311.2
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Új boncolást kér Michael Jackson családja

Új, független boncolást kért a csütörtökön elhunyt Michael Jackson családja. Internetes lapértesülés szerint a második boncolást szombaton végzik el Los Angelesben.

Az első vizsgálóbíró azt állapította meg, hogy az énekes halálát nem bűncselekmény okozta, de a pontos okot nem nevezte meg, mert a törvényszéki orvos számos további vizsgálat, köztük toxikológiai tesztek elvégzését kérte, és az eredményekre még legalább hat hetet kell várni.

A rögzített segélyhívásból kiderült, hogy az énekes már nem lélegzett, amikor a bejelentést kapták. A hívó azt mondta, hogy Michael Jackson nem reagál az újraélesztési kísérletre, és csak személyi orvosa van mellette.

Közben a rendőrség megerősítette, hogy tanúként kezelik a popsztár orvosát, Conrad C. Murray kardiológust, akit újra ki akarnak kérdezni a haláleset körülményeiről.

Korábban a Jackson-család egyik tagja az egyik internetes lapnak azt mondta, hogy a popsztár erős fájdalomcsillapítót kapott mielőtt megállt a szíve.

Címlapról ajánljuk
Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico szlovák miniszterelnök a hétvégén az Egyesült Államokban járt, ahol kulcsfontosságú megállapodást írt alá Szlovákia jövőbeli energiaellátásáról, majd személyesen tárgyalt Donald Trump amerikai elnökkel Floridában. A látogatás középpontjában az új szlovák atomerőműblokk megépítése, a szuverén külpolitika és a nagyhatalmakkal való egyensúlyozás állt.
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×