Infostart.hu
eur:
354.35
usd:
300.68
bux:
134545.2
2026. május 9. szombat Gergely

Szexi fehérneműket tervezne a kebelcsoda

Új, kifejezetten szexi fehérneműk tervezésére készül Pamela Anderson. A színésznő egyébként szívesen vezetne egy televíziós showműsort is.

A Baywatch egykori sztárja kifejtette: szeretne hátradőlni, és olyan, nagyon szexi fehérneműket tervezni, amelyeket ő maga és a barátai is szívesen viselnek.

A színésznő hozzátette: szeretne egy showműsort is, amely az alkotói folyamatot mutatja be.

Pamela Andersonnal az utóbbi időben főként a Rick Salomonnal kötött házassága miatt foglalkozott a sajtó, a terhességét találgató híreket azonban cáfolta a színésznő.

Egyébként mindkettejüknek ez a harmadik házassága. Rick Salomonnak első feleségétől két lánya született, második alkalommal pedig Shannen Dohertyt, a Beverly Hills 90210 című sorozat volt sztárját vette el.

Pamela Anderson két ugyancsak viharos házasságon van túl. A Mötley Crue dobosával, Tommy Lee-vel 1995-ben házasodott össze, de három év után elváltak. Tavaly szintén egy zenészhez, Kid Rockhoz ment hozzá a színésznő, de a kapcsolat mindössze négy hónapig tartott.

Címlapról ajánljuk
Forsthoffer Ágnes az új házelnök, esküt tesz Magyar Péter – parlamenti alakuló ülés percről percre

Forsthoffer Ágnes az új házelnök, esküt tesz Magyar Péter – parlamenti alakuló ülés percről percre

Megtörténtek a beszámolók az Országgyűlés alakuló ülésen a 2026-os parlamenti választásokról, Sulyok Tamás már kétszer is felszólalt az ülésteremben, a képviselők esküt tettek, a délután része azonban két új közjogi méltóság megválasztása, eskütétele és beszéde. Tartson továbbra is velünk – percről percre!
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
Putyin üzent a NATO-nak: "nem fogunk meghátrálni, megyünk tovább"  – Híreink az orosz-ukrán háborúról szombaton

Putyin üzent a NATO-nak: "nem fogunk meghátrálni, megyünk tovább" – Híreink az orosz-ukrán háborúról szombaton

Trump közreműködésével Oroszország és Ukrajna május 9. és 11. között tűzszünetet hirdetett, a második világháborús győzelem 81. évfordulója miatt. Zelenszkij külön rendeletben rögzítette, hogy a Vörös téri felvonulás területe mentesül a támadások alól. Eközben az amerikai elnök abban reménykedik, hogy május 11-ét követően is kitart majd a fegyvernyugvás. Az orosz elnök, Vlagyimir Putyin szombat délelőtt tartja meg az győzelmi napi ünnepi beszédét, amiről mi is beszámolunk. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×