Infostart.hu
eur:
393.17
usd:
342.86
bux:
122255.73
2026. március 18. szerda Ede, Sándor

Sokkoló képriport a négy áldozatot követelő M0-ás balesetről

Négy ember meghalt az M0-ás körgyűrűn a 10 kilométernél, amikor egy kamion hátulról két személyautónak ütközött és az egyiket egy tartálykocsi alá lökte. A balesetben mindkét jármű kigyulladt. A péntek délutáni baleset miatt órákig le volt zárva az M0-ás körgyűrű mindkét sávja. Az egyik sávon kora este indult meg a forgalom.

Az M0-ás körgyűrű 10-es kilométerénél péntek délután egy kamion hátulról belement két autóba. Az egyiket megpörgette és a mellette haladó tartálykocsi alá lökte - mondta el a Fővárosi Tűzoltóság szóvivője az InfoRádióban.

Molnár Péter közölte: a tartálykocsi és az alá szorult autó is kigyulladt. A tüzet három vízsugárral oltották el. A személykocsiban egy férfi, egy nő és egy gyermek égett bent, a negyedik elhunyt azonosságát egyelőre nem tudták megállapítani.

A tartálykocsiból nagy mennyiségű liszt ömlött az autóra és az útra is, valamint 2-300 liter üzemanyag is kifolyt az útburkolatra.

A kamion vezetője sokkos állapotban

Az Országos Mentőszolgálat szóvivője az InfoRádióban elmondta: mentőhelikopterre nem volt szükségük. A kamion vezetője komolyabb sérülés nélkül megúszta az ütközést, ám sokkos állapotba került.

Győrfi Pál hangsúlyozta: nehezíti a helyzetüket, hogy az M0-ás autóúton a legnehezebb a mentőknek eljutni a balesetekhez, ezért fontos a mentőhelikopterek szerepe. Ebben az esetben azonban éppen a közelben volt egy mentőautó, aki jelezte, hogy helikopterre nincs szükség.

Címlapról ajánljuk
BL élőben: három magyar is kezd az Anfield Roadon

BL élőben: három magyar is kezd az Anfield Roadon

Szoboszlai Dominik, Kerkez Milos és Sallai Roland is a kezdő tizenegyben szerepel az Anfield Roadon, a Liverpool–Galatasaray mérkőzésen. Három mérkőzés kezdődött 21 órakor a 2026-os BL-nyolcaddöntő utolsó estéjén, az angol és a török csapat csatája mellett a Tottenham az Atléticót, a Bayern München az Atalantát fogadja,

Csizmazia Gábor: a Hormuzi-szoros ügyében Amerika nem engedhet, mert akkor a Nyugat gyengének tűnik

Donald Trump amerikai elnök felszólította szövetségeseit, hogy katonai erővel segítsék a Hormuzi-szoros blokádjának feloldását. Az InfoRádió mindennek a világpolitikára gyakorolt hatásairól kérdezte Csizmazia Gábort, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársát.
inforadio
ARÉNA
2026.03.19. csütörtök, 18:00
Borvendég Zsuzsanna
a Mi Hazánk EP-képviselője, a párt képviselő-jelöltje
Majkopot támadta Ukrajna, elakadtak a béketárgyalások - Szerdai híreink az ukrán frontról, percről percre

Majkopot támadta Ukrajna, elakadtak a béketárgyalások - Szerdai híreink az ukrán frontról, percről percre

Dróntámadás érte Majkopot, Adigeföld székhelyét, Oroszország területén. Moszkva Kurszkot és Odesszát támadta nagy hatótávolságú fegyverekkel. Nagyon úgy fest, hogy az iráni háború miatt a béketárgyalások egyelőre elakadtak - Volodimir Zelenszkij ukrán elnök nyíltan beszélt arról, hogy a közel-keleti háború miatt nem tudják folytatni az egyeztetéseket. Az orosz hadsereg közben Kosztyantynivka, Huljajpole és Pokrovszk térségében támad nagy erőkkel. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború szerdai fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×