Infostart.hu
eur:
361.33
usd:
317.79
bux:
143471.05
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga

Kínos kérdések az eltűnt kislány apjának

Meglehetősen kínos kérdéssekkel kellett szembesülnie a Portugáliából eltűnt négyéves brit kislány, Madeleine McCann apjának egy amerikai televíziós műsorban.

Miért nem fogadtak egy bébiszittert három gyermekük mellé, amíg elmentek vacsorázni? - szegezték a kérdést Gerry McCann-nek az ABC televíziós csatorna reggeli műsorában.

A 39 éves férfi azt válaszolta, hogy mindössze 40-50 méterre voltak az apartmantól, és jól ráláttak a szobára. "Ez olyan, mintha a kertünk végében ülnénk" - tette hozzá a 83 napja eltűnt Madeleine McCann apja.

Gerry McCann kiemelte, hogy rendszeresen ellenőrizték az alvó gyermekeket a szobában. "Úgy éreztük, nincs szükségünk bébiszittert fogadni, és ezt teljesen logikusnak tűnt akkor" - hangsúlyozta a férfi.

A négyéves kislány apja elmondta, hogy feleségével továbbra is minden nap imádkoznak azért, hogy gyermekük egyszer előkerül.

Madeleine McCannt május 3-án hurcolták el ágyából a portugáliai üdülővárosból, Praia da Luz-ból, miközben szülei egy közeli étteremben vacsoráztak.

Címlapról ajánljuk
Azbesztszennyezés: a Greenpeace szerint rosszabb a helyzet

Azbesztszennyezés: a Greenpeace szerint rosszabb a helyzet

Bár a kormányzati tájékoztatón elhangzottak szerint jelenleg nincs határérték feletti azbesztszennyezés az országban, az utolsó közzétett adatok Kőszegen és Sé községben is jelentős határérték feletti szennyezést mutattak – írja közleményében a Greenpeace. Simon Gergely, a szervezet vegyianyag-szakértője az InfoRádiónak elmondta, nyomatékosan sürgetik a mérések teljes dokumentációjának mielőbbi nyilvánosságra hozatalát.

Kapitány István bemutatta Paks II. új vezérét

Ságodi Attila a Paks II. Atomerőmű Zrt. új vezérigazgatója – közölte Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter a Facebook-oldalán.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
Fordult a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Fordult a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Péntek reggelre bizonytalan hangulat alakult ki a tőzsdéken, miután a közel-keleti konfliktus eszkalációja egy ponton 100 dollár fölé hajtotta a Brent árfolyamát, ismét felerősítve az inflációs és kamatemelési félelmeket. A helyzetet Donald Trump új vámintézkedései is rontották, miközben a vállalati fronton sorra érkeznek a gyorsjelentések. Napközben azonban javul a hangulat, Európában részben az olajár napközbeni korrekciójának köszönhetően pozitív volt a kép, a magyar tőzsdén pedig a BUX és a Mol is történelmi csúcsra ment. Az amerikai indexeket azonban ma is lehúzzák a chipgyártók.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×