Infostart.hu
eur:
393.27
usd:
339.87
bux:
122107.32
2026. március 21. szombat Benedek

Bűnügyi filmet forgattak, de igazi halottat találtak

Valódi holttestre bukkantak Nagy-Britannia legnépszerűbb televíziós bűnügyi sorozatának alkotói egy forgatás során.

A The Bill című széria felvétele egy lerobbant épületben folyt, amikor a stáb több tagja is rosszul lett az ott terjengő bűztől.

Néhányan arra gondoltak, hogy a szemét szagát érezzük, mások azonban azt mondták, több idős ember is él az épületben, lehet, hogy egyikük meghalt. Kihívtuk a rendőrséget, ők betörték a forgatás helyszíne alatti lakást, ahol egy kétnapos holttestre bukkantak - mondta el a stáb egyik tagja.

Hasonló eset már történt az Egyesült Államokban is, amikor a Helyszínelők forgatása közben találtak a filmesek egy halottat.

Címlapról ajánljuk
Egy rémálomban ünnepli Irán a perzsa újévet: rettegés a bombázásoktól – és remény a megújulásra

Egy rémálomban ünnepli Irán a perzsa újévet: rettegés a bombázásoktól – és remény a megújulásra

A háromezer éves ünnep, a perzsa újév előestéje Iránban hagyományosan a készülődéssel telik: ez a megújulás ünnepe. Most viszont a rettegés uralja az embereket. Rengetegen félnek az izraeli–amerikai bombázások miatt – de azok is rengetegen vannak, akik félnek ugyan, de boldogok, mert csaknem fél évszázados iszlamista diktatúra után reménykednek, hogy elsöprik végre az ősi országot uraló terrorrezsimet – jelentette a BBC helyszíni munkatársa.

Orbán Viktor: a nemzeti összefogás az egyetlen erő, ami képes megvédeni a magyarok pénzét

Újítsuk meg a háborúellenes szövetségesünket – fogalmazott Orbán Viktor az országjárása szentendrei állomásán péntek este. A miniszterelnök kiemelte, minden magyarnak tudnia kell: vagy kiállunk a magunk érdeke mellett és nemzeti kormányt választunk, vagy egy ukránbarát kormány odaadja a magyarok pénzét Kijevnek és megszünteti a rezsicsökkentést.
inforadio
ARÉNA
2026.03.23. hétfő, 18:00
Varju László
a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője, a párt képviselőjelöltje
Elszakadás a valóságtól: meddig lehet bírni, ami a benzinkutakon történik?

Elszakadás a valóságtól: meddig lehet bírni, ami a benzinkutakon történik?

Egészen más filmet vetítenek a benzinkutakon, mint amit a valóság ír a Közel-Keleten: közel két hete védett áron tankolják a magyarok a benzint és a dízelt, sőt, a kutak is védett áron szerzik be az üzemanyagot, miközben a világpiaci árak az egekbe szöktek. Az első repedések már látszanak a valóság szövetén, hiszen egyre több benzinkút korlátozza a tankolható üzemanyag mennyiségét. A piaci árak és a védett jegyzések közti látványos elszakadást nézve felmerül a kérdés, hogy a jelenlegi formájában meddig tud fennmaradni a rendszer, és ki fogja a végén fizetni a számlát? Van egy ötletünk, ami talán segíthet fenntarthatóbbá tenni a rendszert úgy, hogy az hosszabb távon a lakosságnak se legyen túl fájdalmas.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×