Infostart.hu
eur:
362.26
usd:
314.21
bux:
146453.37
2026. július 30. csütörtök Judit, Xénia

Degeszre keresik magukat a volt playmate halálán

Korábban a tengerpart, a búvárkodás, a napsütés csábította a turistákat a Bahama-szigetekre, ma sokan csak azért utaznak a karibi országba, hogy megnézzék a korábbi szupermodell, a 39 éves korában elhunyt Anna Nicole Smith-hez köthető helyeket.

Az "Anna Nicole-túra" annál a nassaui kórháznál indul, amelyben a fia, Daniel meghalt tavaly szeptemberben. Innen könnyű eljutni a temetőbe, ahol a 18 éves fiú nyugszik, és ahova várhatóan eltemethetik a volt modellt is, bár ezt hosszas jogi procedúra előzi meg.

A túra következő állomása a 900 ezer dollár értékű tengerparti villa, amelyet egy szeretőjétől kapott Anna Nicole Smith. Természetesen csak a kapuig jutnak a kiváncsiskodó turisták.

A Bahama-szigeteki főiskola professzora, Felix Bethel szerint a többi karibi állammal a turistákért folytatott harcban minden reklám jól jön az országnak.

"Szomorú, hogy meghalt, de mi mégsem negatívumként tekintünk erre. A taxisofőrök sok pénzt keresnek amiatt, hogy a turisták ideutaznak, és azt kérik, hogy vigyük ki őket a temetőbe vagy a kórházhoz" - nyilatkozta egy helyi taxis.

Más módon is megpróbálnak hasznot húzni a volt playmate halálából a Bahama-szigeteken. Egy élelmes vállalkozó felvásárolta annak a lapnak a példányait, amelyek Anna Nicole Smith és az utóbb lemondásra kényszerült bevándorlás ügyi miniszter, Shane Gibson fotóit publikálták, és az eredeti 75 cent helyett 20 dollárért árulta az országba érkező turistáknak.

Címlapról ajánljuk
A Föld szomorú napja az idei év július 30-a

A Föld szomorú napja az idei év július 30-a

Július 30-án az emberiség elérte a túlfogyasztás napját, ami azt jelenti, hogy gyorsabban használja fel a természet erőforrásait, mint amilyen ütemben a Föld ökoszisztémái képesek azokat megújítani. Bíró Imola, a Követ Egyesület kommunikációs vezetője az InfoRádió kérdésére elmondta: szinte még egy Föld bolygóra lenne szükség ahhoz, hogy ezt az életmódot folytatni tudjuk.

Magyar Péter: legkésőbb hétfőtől példátlan energiakrízis jöhet Magyarországon

A Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító (Mavir) országos irányítóközpontjából jelentkezett a kormányfő friss információkkal az erőmű-leállásokról. Törvény készül arra, hogy a kormány beavatkozhasson és szükség esetén elrendelhesse a nagyfogyasztók lekapcsolását. Addig is a lakosságnak is van tennivalója.
inforadio
ARÉNA
2026.07.31. péntek, 18:00
Csörnyei Géza
a Fővárosi Vízművek Zrt. vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×