Infostart.hu
eur:
364.07
usd:
310.14
bux:
133937.13
2026. április 27. hétfő Zita
Nyitókép: Facebook/Mi Hazánk Mozgalom

Itt megnézheti Toroczkai László ünnepi beszédét

A magyar igazságot akarták és akarják győzelemre juttatni a magyar szabadság harcosai, és soha nem állt ehhez olyan közel az ország, mint most - közölte a Mi Hazánk Mozgalom elnöke, miniszterelnök-jelöltje vasárnap a budapesti Pilvax közben, a párt március 15-i ünnepségén.

Toroczkai László szerint ma már „a magyarság ádáz ellenségei is elismerik”, hogy hárompárti lesz a következő parlament, és rettegnek attól, hogy ott „a Mi Hazánk és a magyar igazság fog majd irányítani”.

„Azt üzenem a magyarság ellenségeinek, hogy jogos a félelmük” – jelentette ki Toroczkai László, hozzátéve: minden tisztességes honfitársnak, aki e nemzet tagjának érzi magát és úgy is él, „a lehető legjobb jövő” jön el, ha győzelemre viszik ezt az eszmét.

A beszédről itt írtunk, alább videón is megnézhető. A vasárnapi ünnepi eseményeket itt követtük percről percre.

Címlapról ajánljuk

Igazi „nagyágyúk” távoznak a Parlamentből – íme az üzenetük, és a reakciók

Orbán Viktor, a Fidesz–KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát. A KDNP vezetői, köztük Semjén Zsolttal, sem ülnek be a parlamentbe, mint ahogy a Fideszből Kósa Lajos és Bánki Erik sem.
inforadio
ARÉNA
2026.04.27. hétfő, 18:00
Cseh Tibor András
a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara alelnöke
Súlyos csapás érte a Krímet, Dobropillja komoly nyomás alá került - Híreink az ukrán frontról hétfőn

Súlyos csapás érte a Krímet, Dobropillja komoly nyomás alá került - Híreink az ukrán frontról hétfőn

A háború eddigi egyik legsúlyosabb támadása érte az orosz megszállás alatt álló Krímet: az ukrán haderő egy nap alatt több mint 200 drónt indított a félsziget ellen. Az orosz erők nagy erőkkel támadják Dobropillját Zaporizzsja megyében, az ukrán Deepstate térkép be is satírozta a térséget szürkével, ami azt jelenti, hogy lehet, hogy elveszett a település. Trump nemrég arról beszélt egy interjúban: nem igaz, hogy teljesen borultak volna a béketárgyalások, rendszeres kontaktban van Ukrajna és Oroszország vezetésével is. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború hétfői eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×