Infostart.hu
eur:
387.09
usd:
332.12
bux:
0
2026. január 13. kedd Veronika
Nyitókép: Orbán Viktor/Facebook

Orbán Viktor: már egymillióan leadták a voksukat

A miniszterelnök videóüzenetben jelentette be, hogy a Voks2025 átlépte a milliós határt.

"Most kaptam a hírt, átlépte a leadott voksok száma az egymilliót az Ukrajna gyorsított uniós tagságáról szóló szavazáson" - jelentette be Orbán Viktor Facebook-on közzétett videójában csütörtökön.

A miniszterelnök úgy fogalmazott: "Ez egy fantasztikus eredmény, talán a várakozásokat is felülmúlja." Továbbra is arra biztat mindenkit, hogy adja le a szavazatát, ha eddig még nem tette.

"Brüsszelben egyre nagyobb a nyomás, egyre nehezebben tudjuk megvédeni Magyarország érdekeit, egyre inkább be akarják nyomni az ukránokat az Európai Unióba. Ha meg akarjuk védeni a családjaink megélhetését, a gazdáinkat, a rezsicsökkentést, akkor szükségünk van arra, hogy elmondjuk a véleményünket" - jelenti ki videójában a kormányfő.

Címlapról ajánljuk

Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes

A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×