Infostart.hu
eur:
387.55
usd:
330.72
bux:
109547.02
2025. december 18. csütörtök Auguszta
Hand refilling the car with fuel at the refuel station, the concept of fuel energy
Nyitókép: Koonsiri Boonnak/Getty Images

Érzékelhető árcsökkenés jön a benzinkutakon

A benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára is csökken, ami megjelenhet a töltőállomások áraiban.

Szombaton jelentős csökkenésre lehet számítani az ózemanyagok nagykereskedelmi áraiban, írta a holtankoljak.hu. A portál szerint a benzin ára bruttó 5 forittal, míg a gázolajé bruttó

7 forinttal

csökken.

A kutakon az átlagárak is csökkenhetnek, ezek pénteken egyébként így alakulnak:

  • 95-ös benzin: 623 Ft/liter
  • Gázolaj: 639 Ft/liter
Címlapról ajánljuk
Bejelentették: már most elkezdődött az influenzajárvány, de egyes országrészekben nincsen oltás

Bejelentették: már most elkezdődött az influenzajárvány, de egyes országrészekben nincsen oltás

Január helyett már most elkezdődött az influenzaszezon – jelentette be az InfoRádióban a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ országos tisztifőorvosa a hivatal friss adatai alapján. Surján Orsolya megerősítette azt is, hogy bár a rizikócsoportokba tartozók számára elérhető az oltóanyag, ám az ország egyes területén tapasztalható lehet a készlethiány.

Gazdatüntetés Brüsszelben: borult az eredeti akciózási terv, útlezárások jönnek az EU-csúcs helyszínén

Európai egység alakult ki a gazdatársadalomban a mostani brüsszeli tiltakozást illető két ügyben: senki nem szeretne nagy mennyiségű, ellenőrizetlen dél-amerikai élelmiszer ellen küzdeni a piacért, illetve a green dealből adódó átállás anyagi terheit sem vállalnák a jelenlegi formájában. A tüntetés eredeti programját borították az éjszakai akciózások, amelyek jelenleg ott zajlanak, ahol a zárolt orosz vagyont Brüsszelben őrzik. Helyszíni tudósítás.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×