Infostart.hu
eur:
390.58
usd:
331.05
bux:
110775.21
2025. december 23. kedd Viktória
Nyitókép: Facebook

Utolsó heteit már hospice házban töltötte Forgács Gábor

Színész kollégája még szilveszteri műsorra akarta elhívni.

Egy hete beszélt utoljára Forgács Gáborral Straub Dezső, aki arról számolt be, hogy a tőlük megszokott jókedvvel hülyéskedtek, pedig akkor már a színész egy hospice házban volt.

"Két nevetés között teljesen tárgyilagosan mondta, hogy bent van egy kórházban, éppen javítgatják – mesélte a színész. – Nem gondoltam volna, hogy ekkora a baj. Szóba is hoztam, hogy a szilveszteri műsor miatt keresem. Akkor mondta Gábor, hogy Dezső, egy hospice házban vagyok már egy hete, tudod, mit jelent ez? Nagyon ledöbbentem" – sóhajtott fel a színész.

Straub Dezső éppen a napokban gondolt arra, hogy ismét felhívja Forgácsot, ám a sors most gyorsabb volt. Bár nagyon szomorú a történtek miatt, csak a jó dolgokra emlékezik - írja a Blikk.

"Csak a röhögésekre emlékszem, így telt együtt az elmúlt 40-50 évünk. Folyamatosan egymást hülyítettük és a közönséget szórakoztattuk. Csala Zsuzsával együtt volt egy hármas előadásunk Ketten egy ellen. Ezzel bejártuk Európát, és emlékszem, hogy végig csak nevettünk, mert Gábor mindig talált valami vicceset" – idézte fel szomorúan, de a jó dolgokat emlékezetében megőrizve Straub Dezső.

Forgács Gábor hosszú betegség után, 76 éves korában hunyt el, temetéséről később intézkednek.

Címlapról ajánljuk
Síelni megy? Erről ne feledkezzen meg!

Síelni megy? Erről ne feledkezzen meg!

Akár a helikopteres mentés költségeire is nyújt fedezetet a megfelelően megválasztott biztosítás – mondta el az InfoRádióban Kozma Gábor, az Insura.hu vezérigazgatója.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 23. 10:34
×
×
×
×