Infostart.hu
eur:
386.31
usd:
331.63
bux:
118863.12
2026. január 13. kedd Veronika
Az M2-es autóút Dunakeszit elkerülő szakasza 2017. február 8-án. A Strabag Építő Kft. és a Strabag AG-ből álló STR+S-M2 Konzorcium nyerte az M2-es Budapest-Vác déli csomópont közötti szakaszának gyorsforgalmi úttá fejlesztésére kiírt nyílt közbeszerzési eljárást, a kivitelezés nettó értéke 32,975 milliárd forint. A kivitelezés, az előkészítő munkálatokkal, várhatóan áprilisban kezdődik és 2019-ben fejeződik be. A fejlesztést követően Budapest és Vác között végig óránként 110 kilométerrel lehet majd haladni.
Nyitókép: Az M2-es autóút Dunakeszit elkerülő szakasza 2017. február 8-án. A fejlesztést követően Budapest és Vác között végig óránként 110 kilométerrel lehet majd haladni. MTI Fotó: Kovács Tamás

Nagy a baj az M2-esen, felejtse el, ha autóval akar bejutni a városba

Baleset miatt torlódik a forgalom az M2-es autóút M0-ás csomópont felé vezető oldalán, Fót közelében.

A baleset miatt csak egy sávban halad a forgalom, a torlódás 4-5 kilométeres.

A rendőrség tájékoztatása szerint két személyautó ütközött; nem sérült meg senki. Mindez a 18-as km-nél történt.

Ráadásul az M3-as budapesti szakaszánál is történt egy baleset. A katasztrófavédelem tájékoztattatása szerint karambolozott két személyautó a XV. kerületében, a Szilas parkban. Az egyik jármű az oldalára borult az ütközés következtében

Címlapról ajánljuk

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×