Infostart.hu
eur:
380.74
usd:
322.4
bux:
132728.22
2026. február 4. szerda Csenge, Ráhel

Halálos áldozata is van a mentőhelikopteres sárvári balesetnek

A 84-es és a 88-as főút kereszteződésénél ütközött két személyautó.

Mint azt korábban a police.hu híre alapján az Infostart is megírta, teljes útlezárás mellett zajlik a baleseti helyszínelés és műszaki mentés a 84-es számú főúton Sárvár térségében, ahol az út 61-es kilométerszelvényében két autó ütközött össze kedden délelőtt.

Azóta kiderült, a balesetben egy ember meghalt, egy pedig megsérült – írják a rendőrségi honlapon.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy ember beszorult az egyik gépjárműbe, őt feszítővágó segítségével szabadították ki a tűzoltók, a baleset helyszínére mentőhelikopter is érkezett.

A rendőrök a közlekedőket a 84-es főút és a 88-as főút kereszteződésénél, valamint Sárvár-Hegyközségnél Sárvár irányába terelik.

Frissítés: Megszűnt a forgalomkorlátozás a 84-es főút 61-es kilométerszelvényében Sárvár térségében, ahol kedden délelőtt halálos kimenetelű közlekedési baleset történt – közölte honlapján a rendőrség.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.02.04. szerda, 18:00
Papp Bence
labdarúgóügynök, Tóth Alex képviselője
Felejtsd el, amit a biztosításokról gondoltál: a könyörtelen verseny korszakába lépünk

Felejtsd el, amit a biztosításokról gondoltál: a könyörtelen verseny korszakába lépünk

A strukturális átalakulás, a geopolitikai feszültségek és a technológiai forradalom hullámai egyszerre rángatják a biztosítási piacot. Miközben a díjbevételek növekedése lassul, és új, agresszív tőkeformák jelennek meg a piacon, a siker kulcsa egyre inkább a stratégiai tisztánlátás és a működési rugalmasság lesz a biztosítók számára. Az EY tanulmánya felvázolta a 2026-os év meghatározó trendjeit a szektorról, egyes témáival pedig részletekbe menően a Portfolio március 17-ei Biztosítás 2026 konferenciáján is foglalkozunk, nem érdemes lemaradni a szakmai rendezvényről!

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×