Infostart.hu
eur:
388.38
usd:
334.98
bux:
120688.04
2026. március 3. kedd Kornélia
Nyitókép: YouTube/KreszFM

Itt a „pofátlanító” 20. epizódja – tanulságos videó

A legfrissebb rendőrségi videós összeállítás legérdekesebb tanulsága, hogy még mindig mennyien közlekednek becsatolt biztonsági öv nélkül.

Lassan egy éve tart az akciósorozat, amelyben kamerával felszerelt civil autókkal razziázik a forgalomban a rendőrség, mondván, így hatékonyabban szűrik ki a szabálytalankodókat – írja a Hvg.hu.

Most megjelent a 20. rész, amelyben egy indulatos kerékpáros és a biztonságiöv-„tagadó” autósok a főszereplők, de nem maradhat el a forgalomtól elzárt területen 140-nel előző autós sem. A biztonsági övet nem használó autósokra a helyszínen 20 ezer forintig lehet bírságot kiszabni.

Címlapról ajánljuk
Elemző: 700 forintos benzinár is jöhet az iráni háború miatt

Elemző: 700 forintos benzinár is jöhet az iráni háború miatt

Az iráni háborús helyzet hatására emelkedésnek indult a nyersolaj és a földgáz ára. Ha a konfliktus elhúzódik, akkor tartósan magas maradhat az árszint. Ez a tényező, valamint a forint gyengülése és a dollár erősödése azt okozhatja, hogy itthon jelentősen emelkedhetnek a következő hetekben az üzemanyagárak – mondta az InfoRádióban Mohos Kristóf, a Portfolio elemzője.

Ezt a levelet kapta Ursula von der Leyen Orbán Viktortól

A mai napon felszólítottam Ursula von der Leyent, hogy szerezzen érvényt az EU-Ukrajna társulási megállapodásnak, amely előírja a Magyarországnak járó olajszállítmányok továbbítását – írja közösségi Oldalán Orbán Viktor.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Egyre csúnyább, ami a tőzsdéken történik, masszív esés

Egyre csúnyább, ami a tőzsdéken történik, masszív esés

A tegnapi csúnya mínuszok után ma begyorsult az esés a tőzsdéken, miközben a befektetők továbbra is az iráni háború fejleményeit figyelik. Az ázsiai tőzsdék tovább estek miután Irán közölte, hogy lezárta a Hormuzi-szorost, a világ egy legforgalmasabb tengeri olajszállítási útvonalát, amelyen normális esetben napi 14 millió hordó kel át. Az események hatására az olajárak tovább emelkedtek, a gázár elszállt, a tőzsdék pedig jelentősen esnek, Európában 3-4 százalékos, az USA-ban pedig durván 1-1,5 százalékos mínuszokat lehet látni az indexek szintjén. A magyar piac is nagyot esett, itthon az OTP vezeti a lejtmenetet.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×