Infostart.hu
eur:
385.51
usd:
332.04
bux:
121112.8
2026. január 16. péntek Gusztáv

Hatalmas torlódás az M0-áson, teherautók ütköztek

Budapest XXII. kerületének térségében két tehergépkocsi ütközött össze - írja a police.hu.

Eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze két tehergépkocsi 2017. szeptember 19-én 7 óra 9 perckor az M0-ás autóút bal pályatest 14+000 kilométerszelvényben a 6-os úti felhajtó ágban, Budapest XXII. kerületének területén.

A baleset következtében személyi sérülés nem történt.

A járművek a felhajtóágon állnak, a műszaki mentés miatt teljes pályazár van érvényben, körülbelül 4 kilométeres a torlódás.

Kérjük az arra közlekedők fokozott figyelmét é türelmét.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

A Kossuth rádióban kezdte munkanapját a miniszterelnök. Szerinte a hópróbát kiállta az ország, a hidegben pedig fűtéshez használt fa hiánya miatt nem halhat meg senki. Szólt még az Ukrajna-támogatási csomagról, amely kapcsán az ukrán tónus bicskanyitogató, Brüsszel pedig kitapos és kiprésel most mindenkiből minden pénzt, ehhez Magyarországgal szembeni követeléslista is társul, aminek elutasítására irányul a Nemzeti Petíció.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×