Infostart.hu
eur:
384.78
usd:
327.51
bux:
109506.37
2025. december 16. kedd Aletta, Etelka

Durva szél! - Itt a riasztás

Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére szerda éjfélig:

Kedd délutántól késő estig a Dunántúlon, illetve északkeleten viharos (60-80 km/h) széllökések kísérik az északias szelet.

A Dunántúl nyugati megyéi mellett a Zemplénben és a Nyírségben akár egy-egy 85 km/h körüli széllökés is lehet. (A Balaton partján és a Bakonyban ennél erősebb széllökés is valószínű.)

Az éjszaka második felétől valamelyest veszít erejéből a szél, szerdán főként a Dunántúlon és a főváros tágabb környezetében lehet 65-70 km/h körüli széllökés.

Forrás: Országos Meteorológiai Szolgálat

Címlapról ajánljuk
MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

MÁV: új kedvezmények, új menetrend – minden, amit tudni kell

Életbe lépett a MÁV-csoport 2025/2026-os menetrendje, december közepétől vásárolható az éves ország- és vármegyebérlet az új MÁVPlusz alkalmazásban, az applikáción keresztül péntektől mindenki számára elérhető a 15 százalékos okoskedvezmény a jegyekre.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Eséssel zártak az amerikai tőzsdék

Rossz hangulatban indult a hét az ázsiai tőzsdéken, Európában azonban felpattanás jött. Idehaza is jó volt kezdetben a hangulat, különösen a Richter teljesített jól a reggeli bejelentést követően, a nap második felére azonban elfogyott a magyar piac lendülete. Az USA-ban iránykereséssel indult a kereskedés, majd kisebb lefordulás következett. Az amerikai kormányzati leállás után több kulcsfontosságú adat is érkezik majd a hét során, így lesznek nagy elmozdulások.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×