Infostart.hu
eur:
387.48
usd:
330.49
bux:
109547.02
2025. december 18. csütörtök Auguszta

Liszkay Gáboré a Magyar Idők 100 százalékban

Ismét Liszkay Gáboré a Magyar Idők Kiadó Kft. 100 százalékos tulajdonjoga, miután visszavásárolta Sánta Jánostól a kiadóban lévő 49 százalékos részesedését - olvasható a Magyar Időkben megjelent közleményben. Sánta János a jövőben más jelentős média- és közéleti szerepvállalásban kíván részt venni.

„Változott lapunk tulajdonosi szerkezete. Liszkay Gábor visszavásárolta Sánta Jánostól a Magyar Idők Kiadó Kft. 49 százalékos részesedését, így ismét 100 százalékban birtokolja a lapunkat kiadó cég tulajdonjogát. Sánta János egy éve szállt be a Magyar Idők Kiadó Kft.-be, hogy segítsen a Magyar Idők elindításában. A két tulajdonos úgy ítélte meg, hogy a tavaly nyáron közösen megfogalmazott célok teljesültek, az új konzervatív közéleti napilap sikeres évet tudhat maga mögött. Sánta János a jövőben más jelentős média- és közéleti szerepvállalásokban kíván részt venni” - olvasható a Magyar Idők pénteki számában megjelent közleményben.

Címlapról ajánljuk

Gazdatüntetés Brüsszelben: borult az eredeti akciózási terv, útlezárások jönnek az EU-csúcs helyszínén

Európai egység alakult ki a gazdatársadalomban a mostani brüsszeli tiltakozást illető két ügyben: senki nem szeretne nagy mennyiségű, ellenőrizetlen dél-amerikai élelmiszer ellen küzdeni a piacért, illetve a green dealből adódó átállás anyagi terheit sem vállalnák a jelenlegi formájában. A tüntetés eredeti programját borították az éjszakai akciózások, amelyek jelenleg ott zajlanak, ahol a zárolt orosz vagyont Brüsszelben őrzik. Helyszíni tudósítás.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×