Infostart.hu
eur:
364.49
usd:
315.66
bux:
148587.82
2026. augusztus 10. hétfő Lőrinc

Három gyanúsított a Pride-ügyben

Három embert hallgattak ki gyanúsítottként a Budapest Pride felvonulás utáni atrocitás ügyében.

Július 6-án, a menet után az V. kerületi Szent István körút és Bihari János utca kereszteződése közelében ért rasszista támadás három embert.

A rendőrség közösség tagja ellen csoportosan elkövetett erőszak megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást ismeretlen tettesek ellen.

Címlapról ajánljuk

Államfőválasztás – Tucatnyi jelölt közül találta meg a magáét a Tisza Párt, részletek

A Tisza képviselőcsoportja minimum tíz emberrel egyeztetett az államfőjelöltségről, a szombati frakcióülésre már csak három név maradt és a frakció végül elsöprő többséggel szavazta meg Baka András jelölését. Erről újságírói kérdésre beszélt Hallerné Nagy Anikó (Tisza), az Országgyűlés házelnöki feladatait ellátó alelnöke hétfőn a Parlamentben.
inforadio
ARÉNA
2026.08.11. kedd, 18:00
Major Róbert
rendőr ezredes, egyetemi docens, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem RTK Közbiztonsági Tanszékének vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×