Infostart.hu
eur:
362.51
usd:
310.46
bux:
0
2026. augusztus 22. szombat Menyhért, Mirjam

Nagyon vigyázzon: fokozott ellenőrzés az utakon!

Fokozott közúti ellenőrzésekre kell számítani az utakon egészen december végéig - mondta az InfoRádiónak Országos Rendőr-főkapitányság rendészeti főigazgatója. Az utóbbi időben ugyanis jelentősen megnőtt a halálos közúti balesetek száma.

Az Országos Rendőr-főkapitányság rendészeti főigazgatója szerint az utóbbi két hónapban jelentős mértékben emelkedett a halálos közúti balesetek száma, ezért fokozott közúti ellenőrzést rendeltek el.

Halmosi Zsolt a baleseteket a felelőtlen magatartás okozta, ezért az összes bevethető rendőrrel és sebességmérő készülékkel az utakon lesznek.

Elmondta azt is, hogy az utóbbi időben történt összes halálos kimenetelű balesetet elemezték. Az ütközések legtöbbször továbbra is a gyorshajtás, valamint a türelmetlenség miatt történnek.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×