Infostart.hu
eur:
386.99
usd:
334.63
bux:
124347.93
2026. március 25. szerda Irén, Írisz
Az aranyérmes Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Kárász Anna és Kozák Danuta (b-j) a női kajaknégyesek 500 méteres versenyének eredményhirdetése után a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Sea Forest Kajak-kenu Pályán 2021. augusztus 7-én.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Nézze meg, ahogy Kozák Danuta megnyerte hatodik olimpiai aranyát a négyessel – videó

Az utolsó esélyt kihasználva aranyéremmel a birtokában utazhat haza a magyar női kajakszakág. Az utolsó nap döntői.

Jól rajtolt, féltávig az elsők között haladt, 250 után átvette a vezetést a Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna, Bodonyi Dóra összeállítású kajaknégyes az 500 méteres döntőben.

Az aranyfutam:

Az éremátadás:

Balla Virág és Takács Kincső csalódott volt a női kenu kettesek 500 méteres döntője után, amiért nem kerültek döntőbe:

A férfi négyesnek nem igazán volt éremesélye, Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos és Tótka Sándor hetedik lett:

Címlapról ajánljuk
Dúró Dóra: kitörési pont lehet az Öböl-országokkal való gazdasági kapcsolat
Aréna

Dúró Dóra: kitörési pont lehet az Öböl-országokkal való gazdasági kapcsolat

A választásig hátralévő időszakra beszélgetéssorozatot indított az InfoRádió, hogy a kutatások szerint a parlamenti bejutásra esélyes pártok politikusait, szakpolitikusait az általános belpolitikai kérdések mellett gazdasági elképzeléseikről és külpolitikai megfontolásaikról is kérdezze. A Fidesz-KDNP, a Mi Hazánk és a DK elfogadta a meghívást, a Tisza nem kívánt élni a lehetőséggel. Dúró Dóra, a Mi Hazánk képviselője, képviselőjelöltje a Mi Hazánk álláspontját ismertette.

Kis benzinkutak: adócsökkentés nem lesz, állami támogatás viszont igen

A kormány nem csökkenti a kis benzinkutak kiskereskedelmi adóját, kidolgoznak ugyanakkor egy támogatási rendszert a kiskutak megsegítésére – erről állapodtak meg a Nemzetgazdasági Minisztérium és a Független Benzinkutak Szövetségének képviselői. Támogatásra azért van szükség, mert az árszabályozás miatt a kis kutaknak vagy egyáltalán nem, vagy csak minimális hasznuk keletkezik.
inforadio
ARÉNA
2026.03.25. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×