Infostart.hu
eur:
388.61
usd:
329.96
bux:
110890.99
2025. december 23. kedd Viktória
Guzi Blanka (b) és Gulyás Michelle a női öttusázók elődöntője, a lövészetes futás versenyszám után a célban a 2024-es párizsi nyári olimpián a versailles-i kastély parkjában 2024. augusztus 10-én. A két magyar versenyző bejutott a döntőbe.
Nyitókép: Czeglédi Zsolt

Minden magyar éremesélyes – a vasárnapi program

Három sportágban szerepelnek magyarok az olimpia utolsó napján. Mindegyikben esélyük nyílik éremszerzésre.

BIRKÓZÁS. A férfi szabadfogás 65 kg-os súlycsoportjában Muszukajev Iszmail a bronzéremért lép majd szőnyegre. A program 11.00 órakor kezdődik.

ÖTTUSA. Ugyancsak 11.00 órakor kezdődik a női egyéni döntő, két magyarral, Gulyás Michelle-lel és Guzi Blankával.

VÍZILABDA. A férfi bronzmérkőzést 10.35-re írták ki, a magyar csapat ellenfele az amerikai válogatott lesz.

Az olimpiai éremtáblázatot itt, az eddigi érmeseket, eredményeket pedig itt tekinthetik meg.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Az amerikai tőzsde ritka teljesítményre készül – már csak 3% hiányzik

Emelkedéssel zártak pénteken az amerikai tőzsdék, amelyet az ázsiai piacokon szintén erősödés követett ma reggel. A mesterséges intelligencia körüli feléledő optimizmus hozzájárult a jó hangulathoz. Európában ehhez képest visszafogott mozgások voltak a mai kereskedésben, enyhe esés volt a jellemző a tőzsdéken. Közben a nemesfémek ralija tovább folytatódott, az arany új történelmi csúcsra ment, de jól teljesít az ezüst is. Emelkedett az olaj ára is a Venezuela közelében fokozódó geopolitikai feszültségek miatt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×