Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
Marozsán Fábián a dán Holger Rune ellen játszik a Hamburgban zajló salakpályás tenisztorna férfi versenyének első fordulójában 2024. július 16-án.
Nyitókép: MTI/AP/DPA/Marcus Brandt

Leforrázó fordulat Marozsán Fábián hongkongi negyeddöntőjében

Az első negyedet 25 perc alatt zsebelte be a magyar, aztán jött a "megállj" a kínai ellenféltől.

Marozsán Fábián három játszmában kikapott a kínai Sang Csün-csengtől a 766 ezer dollár (305 millió forint) összdíjazású hongkongi keménypályás férfi tenisztorna pénteki negyeddöntőjében.

A világranglistán 58. helyezett magyar játékos - aki csütörtökön a címvédő orosz Andrej Rubljovot búcsúztatta - rendkívül simán, 25 perc alatt megnyerte az első szettet, az ötvenedik helyen álló ellenfele azonban fordítani tudott és az 1 óra 45 perces mérkőzés végén győzelmet ünnepelhetett.

A két teniszező negyedszer találkozott egymással és Sang harmadszor nyert.

Eredmény, férfi egyes, negyeddöntő:

Sang Csün-cseng (kínai)-Marozsán Fábián 1:6, 6:3, 6:4

Címlapról ajánljuk
Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs
hóhelyzet

Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs

Még mindig sok dolga van a mentőknek, és a szociális ellátó rendszerben dolgozóknak. Sok iskolában van tanítási szünet, 29-ben pedig online oktatás.

Öröm és kríziskezelés a hazai erdőkben – a kirándulóknak is üzentek a szakemberek

A havazás jót tett a hazai erdőknek, mert a hótakaró védi a növényeket a fagyok ellen – mondta az Mészáros Péter, a Pilisi Parkerdő Zrt. szóvivője az InfoRádióban. A vadgazdálkodásért felelős vadászok kríziskezelési üzemmódra tértek át az extrém hideg és a folyamatos havazás miatt, fontos a jól átgondolt etetés – hangsúlyozta Földvári Attila, az Országos Magyar Vadászkamara szóvivője.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×