Infostart.hu
eur:
386.38
usd:
331.82
bux:
118863.12
2026. január 13. kedd Veronika
A lengyel Iga Swiatek ünnepel, miután győzött az olasz Jasmine Paolini ellen a francia nemzetközi teniszbajnokság női egyesének döntőjében a párizsi Roland Garros Stadionban 2024. június 8-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Yoan Valat

A csúcson vált edzőt a világ legjobb teniszezőnője

A 23 éves világelső nem folytatja Tomasz Wiktorowskival.

Szakított edzőjével Iga Swiatek, a női teniszezők világranglista-vezetője.

A 23 éves lengyel klasszis pénteken Instagram-oldalán jelentette be, hogy három év után befejezi a közös munkát Tomasz Wiktorowskival, akinek karrierje legsikeresebb időszakát köszönheti.

Swiatek a 2021-es szezont követően kezdett dolgozni a trénerrel, karrierje 22 tornagyőzelméből 19-et - köztük öt Grand Slam-trófeát - ebben az időszakban gyűjtött be, a párizsi olimpián bronzérmet nyert, 2022-ben pedig volt egy 37 meccses győzelmi sorozata, ami a leghosszabb ebben az évezredben.

Címlapról ajánljuk
Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Éles politikai vita bontakozott ki Csehországban az Ukrajnának szánt lőszerszállítások miatt. A jelenlegi miniszterelnök, Andrej Babiš azt állítja: a korábbi kormány több száz milliárd koronányi fegyverüzletet bonyolított le úgy, hogy erről sem a parlament, sem a közvélemény nem kapott világos tájékoztatást. Petr Fiala volt kormányfő viszont azzal vádolja Babišt, hogy felelőtlen nyilatkozataival emberek és cégek biztonságát veszélyezteti.

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×