Infostart.hu
eur:
385.74
usd:
328.88
bux:
109761.83
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia
Nyitókép: Unsplash.com

Ferencváros vagy Veszprém? – sport a tévében

A labdarúgás és a kézilabda mellett baseball, kerékpár, sznúker és röplabda is szerepel a szerdai élő kínálatban.

M4 Sport

20.00: Labdarúgás, Európa-liga, RSC Anderlecht–Ferencvárosi TC

Sport 1

18.30: Kézilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, Aalborg-Magdeburg

20.30: Kézilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, Sporting-Veszprém

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

20.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Houston Astros-Seattle Mariners

Eurosport 1

13.50: Országúti kerékpár, vb, Zürich, vegyes csapatidőfutam

20.00: Sznúker, British Open, Cheltenham

Eurosport 2

14.00: Sznúker, British Open, Cheltenham

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Rayo Vallecano

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Getafe

Arena 4

20.45: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Bolton

Match 4

18.00: Röplabda, Bajnokok Ligája, férfiak, 1. forduló, visszavágó, Tirol Innsbruck-Kaposvár

21.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-West Ham United

Címlapról ajánljuk
Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.

Döntött az EU: kiderült, mi lesz a benzines és dízel autókkal 2035 után

Stéphane Séjourné iparpolitikáért felelős uniós biztos hangsúlyozta: az EU klímacéljai változatlanok maradnak. Mint mondta, az Európai Bizottság „pragmatikus, mégis a klímacélokkal összhangban álló megközelítést” választott, amely egyúttal „életmentő” lehet az európai autóipar számára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Vegyesen zárt Amerika

Vegyesen zárt Amerika

Ázsiában nagy esést láthattunk ma a tőzsdéken, Európában is bizonytalan hangulatban zajlik a kereskedés: elsősorban a védelmi részvényeket ütik a befektetők, miután tegnap lezárult a berlini békecsúcs, mely során Ukrajna, Európa és az Egyesült Államok vezetői, diplomatái tárgyaltak arról, milyen módon lehetne lezárni a 2014 óta tomboló orosz-ukrán háborút. Erre reagálva nagy esésben van A Brent olaj ára, már 2021 eleje óta nem látott szitnen van a jegyzés. Eközben a magyar tőzsde felülteljesít, ráadásul izgalmakból sincs hiány, hiszen nagyot ralizik a 4iG árfolyama miután kiderült, hogy Washingtonban folytat magas szintű tárgyalásokat Jászai Gellért, a 4iG Csoport elnöke. Amerikában kisebb esést jeleznek az indexek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×