Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: unsplash.com

Elkészült az NB I 2024/25-ös menetrendje

A Debrecen otthonában lép pályára a címvédő Ferencváros a labdarúgó OTP Bank Liga következő idényének első fordulójában.

A magyar szövetség (MLSZ) székházában csütörtökön készült el a 2024/25-ös szezon menetrendje.

Az MLSZ honlapja szerint a lebonyolítás rendje nem változott: a 33 forduló során minden párharcból három lesz. Az idény végén a 11. és a 12. helyezett esik ki az élvonalból.

Az első fordulóra július 26-28-án kerül sor. A legutóbb második helyezett és kupagyőztes Paksi FC a Diósgyőr vendége lesz. A két feljutó, a Nyíregyháza és az ETO FC Győr egymás ellen mutatkozik be az első körben.

Az idei év utolsó fordulóját (17.) december 13-15-én játsszák. A 18. fordulót január 31. és február 2. között rendezik, a bajnokság pedig május 24-25-én zárul.

Az első derbire csak a negyedik fordulóig kell várni, ekkor az FTC fogadja az Újpestet, míg a bajnokság első örökrangadóját, az MTK-Ferencváros összecsapást a hetedik fordulóban láthatják a nézők.

A mérkőzések pontos kezdési időpontjait a jogtulajdonos televíziós társasággal, a nemzetközi kupákban érdekelt csapatok mérkőzéseinek kezdése ismeretében, az MTVA-val folytatott egyeztetést követően hozza nyilvánosságra az MLSZ.

OTP Bank Liga, 1. forduló (július 26-28):

Debreceni VSC-Ferencváros
Diósgyőri VTK-Paksi FC
Nyíregyháza Spartacus-ETO FC Győr
Újpest FC-Puskás Akadémia FC
Kecskeméti TE-Fehérvár FC
Zalaegerszeg-MTK Budapest

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Szép csendben hétvégi pihenőre ment a részvénypiac

Szép csendben hétvégi pihenőre ment a részvénypiac

November végén volt egy kisebb megingás a világ tőzsdéin, az AI lufi kipukkanásától is tartottak a befektetők, de persze azt az esést is megvették a befektetők, és mostanra újra a történelmi csúcsok közelében állnak a világ részvénypiacai. Pénteken kitart a jó hangulat Európában, illetve Amerikában egyaránt. Közben a nap legjobban várt adatközlése is megérkezett, van minek örülni, ugyanis majdnem fél év után először javult decemberben a fogyasztói bizalom az Egyesült Államokban.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×