Infostart.hu
eur:
359.42
usd:
309.98
bux:
131846.51
2026. május 21. csütörtök Konstantin
Nyitókép: Facebook/Ferencvárosi Torna Club/Molnár Ádam

Megszólalt az első ferencvárosi mérkőzésére készülő Dejan Stankovic

Minden sorozatban sikeres szeretne lenni Dejan Stankovic, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője, aki szombaton a Nagyecsed otthonában sorra kerülő Mol Magyar Kupa-mérkőzésen debütál a zöld–fehérek kispadján.

„Nincs olyan, hogy egyik sorozat fontosabb, mint a másik, a célunk, hogy mindenhol sikeresek legyünk, ahol elindulunk. Ennek megfelelően maximálisan komolyan fogjuk venni az első mérkőzésünket a kupában. Mindent bele kell adnunk, hogy megnyerjük a bajnokságot, a Magyar Kupát, és emellett sikeresen szerepelhessünk az európai kupában is” – idézte a klub honlapja a szerb trénert, akit szeptember 4-én neveztek ki a magyar bajnokcsapat élére.

A 45 éves szakember megjegyezte, nagyon jól érzi magát Budapesten, és élvezi a munkát a csapattal.

A Ferencváros szombaton 12.45-kor lép pályára a Nagyecsed elleni MK-mérkőzésen, jövő héten csütörtökön 18.45-től pedig itthon a szerb Cukaricki ellen megkezdi szereplését a Konferencia-liga csoportkörében. Mindkét találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter Bécsben: mindenki szeretné tudni, kik a felelősök azbesztügyben

Magyar Péter Bécsben: mindenki szeretné tudni, kik a felelősök azbesztügyben

Nem voltam kemény, csak egyenes és őszinte azbesztügyben, és a kancellár úr jól fogadta” – Magyar Péter miniszterelnök rövid sajtótájékoztatót tartott a Hofburg előtt Bécsben, miután hivatalos munkaebéden vett részt minisztereivel az osztrák gazdasági élet képviselőivel. Találkozott és megbeszélést folytatott Alexander Van der Bellen osztrák államfővel is, majd a magyar delegáció vonattal indult haza Budapestre.

Reagált a Fidesz és a KDNP a Tisza-kormány Alaptörvény-módosítási javaslatára

A szerda este benyújtott javaslatban korlátoznák a miniszterelnöki pozíció időbeli betölthetőségét, rögzítenék, hogy a közfeladatot ellátó közérdekű vagyonkezelő alapítványok vagyona nemzeti vagyon, valamint lépéseket tesznek a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetése érdekében.
inforadio
ARÉNA
2026.05.21. csütörtök, 18:00
Bán Teodóra
a Margitszigeti Színház ügyvezető igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×