392.27
366.85
67039.3
2024. április 28. vasárnap Valéria
A debreceni Dzsudzsák Balázs (b) a MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében játszott Debreceni VSC - Puskás Akadémia FC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2023. március 2-án. Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 1-3.
Nyitókép: MTI/Derencsényi István

Műteni kell Dzsudzsák Balázst - videó

Csuklóműtét vár a válogatottsági rekorder Dzsudzsák Balázsra, aki szombaton gólöröm közben sérült meg a Debreceni VSC Ferencváros elleni labdarúgó OTP Bank Liga-mérkőzésén.

A támadó a DVSC közösségi oldalán szombat este a kórházból üzent a szurkolóknak. Mint kiderült, a debreceniek játékosa együttese második góljánál ünneplés közben megcsúszott a reklámtábláknál, és olyan szerencsétlenül támaszkodott a kezére esés közben, hogy eltört a csontja, így meg kell műteni.

A DVSC hátrányból fordítva 3-1-re nyert a már bajnok zöld-fehérek otthonában, ezzel egy fordulóval az idény vége előtt a nemzetközi kupaszereplést jelentő harmadik helyen áll.

2024.04.29. hétfő, 18:00