Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia
Szoboszlai Dominik (k), valamint az angol Conor Coady (b) és Jordan Pickford kapus (j) a labdarúgó Nemzetek Ligája 1. fordulójában játszott Magyarország - Anglia mérkőzésen a Puskás Arénában 2022. június 4-én.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Ma este újra Anglia az ellenfél – sport a tévében

Másfél hete a Nemzetek Ligája első körében 1–0-ra legyőzte a magyar labdarúgó-válogatott mai ellenfelét.

M4 Sport

20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Magyarország

Sport 1

15.30: Kerékpár, svájci körverseny, 3. szakasz

18.00: Atlétika, Paavo Nurmi Games, Turku

Sport 2

12.00 és 18.00: Biliárd, World Cup of Pool, Essex, 1. nap

Eurosport 2

12.00 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Halle

16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, London

Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Berlin

Spíler 1

17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Moldova-Andorra

20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Lengyelország-Belgium

Spíler 2

17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Örményország-Skócia

20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Németország-Olaszország

Arena 4

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Wales

Címlapról ajánljuk
100 éves a Micimackó: bekerült egy kiskutya is a sztoriba

100 éves a Micimackó: bekerült egy kiskutya is a sztoriba

Alan Alexander Milne angol író olyan mesevilágot teremtett az 1926-ban megjelent Micimackó című könyve által, amely még ma is meghatározó a gyermekirodalomban. „Mici” egyébként nem más, mint Karinthy Frigyes testvére, Emília, aki a nyersfordítást végezte – ez is elhangzott a beszélgetésünkben Lovász Andreával, a Móra Kiadó főszerkesztőjével.

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
Borús kilátásokkal indul 2026 a hazai napelemek számára

Borús kilátásokkal indul 2026 a hazai napelemek számára

Európa nagy részén a szokásosnál felhősebb idő, ezáltal a sokéves átlagnál kisebb besugárzási értékek valószínűsíthetőek 2026 első hónapjaiban - derül ki egy új elemzésből, amely műholdas adatokat és mesterséges intelligencia/gépi tanulási algoritmusokat használva modellezte az első fél évben világszerte várható napenergia-termelési körülményeket. A legnagyobb negatív anomália Kelet-Európában és az északi országokban várható, ahol helyenként akár 10%-kal is kisebb lehet a besugárzás, mint a sokéves átlag. Miután elsősorban a besugárzás határozza meg, hogy mennyi áramot termelnek a naperőművek, így kiemelt jelentősége van a napenergia-termelés arányát tekintve 2024-ben világelső Magyarország energiaellátása szempontjából is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×