INFORÁDIÓ
2021. május 6. csütörtök
Frida, Ivett

labdarúgás

magyar kupa

sorsolás

Szerhij Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője a svéd Djurgarden elleni másnapi labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőmérkőzés előtt tartott sajtótájékoztatón a Groupama Arénában 2020. augusztus 18-án.

Egy ágon a kupában a Ferencváros és a Fehérvár

Infostart / MTI

Már a nyolcaddöntőben találkozhat egymással a bajnoki címvédő Ferencváros és a tabellán második MOL Fehérvár FC a labdarúgó MOL Magyar Kupában.

A sorozat 9. és 10. fordulójának sorsolásán a címvédő Budapest Honvéd - amennyiben a nyolcadik fordulóban túljut a harmadosztályú III. Kerületi TVE együttesén - a nyolcaddöntőben az ugyancsak harmadik vonalbeli Tiszafüred, illetve a ZTE párharcának továbbjutójával találkozik.

Pisont István csapata ezt követően - immár az elődöntőbe kerülésért - a Pécsi MFC, a Szombathelyi Haladás, a Soroksár és a Kisvárda négyesének egyikével találkozhat.

A Magyar Kupa nyolcadik fordulóját február 10-én játsszák, a nyolcaddöntőket február 23-24-én, a negyeddöntőket március 9-10-én rendezik. Az elődöntőre április 14-én, a fináléra pedig május 5-én kerül sor, utóbbira a Puskás Arénában.

A Magyar Kupa összes fordulójában egy mérkőzésen dől el a továbbjutás, minden esetben az alacsonyabb osztályú klub a pályaválasztó. Ha azonos osztályban szerepelnek, az a csapat játszik otthon, amely a korábbi fordulókban kevesebbszer tette ezt, és ha itt is egyezés van, sorsolás dönt.

A nyolcaddöntő párosítása (február 23-24.):

1.: Aqvital FC Csákvár (II.)/Paksi FC - Fémalk-Dunavarsány (Pest I.)/Budafoki MTE

2.: Dorogi FC (II.)/Ferencvárosi TC-Vasas FC (II.)/MOL Fehérvár FC

3.: Pécsi MFC (II.)/Szombathelyi Haladás-Soroksár SC (II.)-Kisvárda Master Good

4.: FC Ajka (II.)/Mezőkövesd Zsróy FC- Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)/Diósgyőri VTK

5.: Tiszafüredi VSE (III.)/Zalaegerszegi TE-III. Kerületi TVE (III.)/Budapest Honvéd

6.: Tállya KSE (III.)/Kaposvári Rákóczi FC (II.)-Kolorcity Kazincbarcika SC (II.)/MTK Budapest

7.: Hódmezővásárhelyi FC (III.)/Puskás Akadémia FC-Szolnoki MÁV FC (II.)/Újpest FC

8.: Debreceni EAC (II.)/Debreceni VSC (II.)-Taksony SE (III.)/BFC Siófok (II.)

Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018