Infostart.hu
eur:
389.61
usd:
338.51
bux:
121718.08
2026. március 28. szombat Gedeon, Johanna
Nyitókép: Facebook

Gyertyagyújtást szerveztek Olaszországban Benedek Tibor tiszteletére

Egykori nagy ellenfele most a klubelnök a Reccónál, de a város polgármestere is tiszteletét tette.

Reccóban, ahol Benedek Tibor 2001 és 2004 között vízilabdázott, vasárnap este gyertyagyújtást szerveztek a háromszoros olimpiai bajnok sportági legenda tiszteletére - írja a Nemzeti Sport.

A klubelnök Maurizio Felugo jelenleg a Pro Recco elnöke, szintén emlékezett, de megjelent a város polgármestere, Carlo Gandolfo, valamint Csiszár Jenő milánói konzul is, aki Benedek Tibor feleségének üzenetét tolmácsolta az olaszoknak.

"Minden idők egyik legerősebb vízilabdázója, aki nyolc évet töltött Olaszországban, ahol csapatkapitány is volt" - olvashatók a Pro Recco emlékező szavai.

Címlapról ajánljuk
Balatoni állás – Tiszta vizet önt a pohárba a vízügy

Balatoni állás – Tiszta vizet önt a pohárba a vízügy

A sajtóhírekkel ellentétben nincs szabályozási terve a Balatonnak – mondta az InfoRádióban Országos Vízügyi Főigazgatóság szóvivője. Siklós Gabriella hozzátette: a tó üzemelési szabályzata az egyes hónapokban maximálisan megengedhető vízállásokat tartalmazza, de ez nem azonos az ideálisnak tekinthető vízállási értékekkel.

Dulakodás Orbán Viktor beszéde alatt Győrben, forrósodik a kampány

Győrben már a beszéd előtt elszabadultak az indulatok. Az egymásnak feszülő kormánypárti és ellenzéki csoportok között dulakodások alakultak ki, transzparenseket téptek ki egymás kezéből, miközben a skandálások és sértő bekiabálások egyre erősödtek.
inforadio
ARÉNA
2026.03.30. hétfő, 18:00
Nagy Dávid
a Magyar Kétfarkú Kutya Párt pártigazgatója, választási listavezetője
Újabb ország lépett be a háborúba, nagyon súlyos csapás érte Amerika egyik bázisát - Híreink az iráni háborúról szombaton

Újabb ország lépett be a háborúba, nagyon súlyos csapás érte Amerika egyik bázisát - Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombat reggel, a közel-keleti háború kitörése óta először az Irán által támogatott jemeni húszik ballisztikus rakétákat indítottak Izrael felé, ezzel pedig Jemen is belépett a harcokba. Az éjszaka folyamán súlyos támadás érte Amerika szaúd-arábiai Prince Sultan légibázisát. Az Irán által végrehajtott a csapásban 12 amerikai katona sebesült meg, emellett pedig legalább két légi utántöltő repülőgép is jelentős károkat szenvedett. Steve Witkoff amerikai főtárgyaló tegnap arról számolt be, hogy akár már a héten megkezdődhetnek a béketárgyalások az Egyesült Államok és Irán között, azonban eközben Irán vezetői még mindig elutasítják, hogy megindult volna a tárgyalás a két ország között. Cikkünk percről-percre frissül a közel-keleti háború híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×