Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Buffon megelőzte Maldinit

Továbbra is veretlen a Juventus az olasz labdarúgó-bajnokságban: a címvédő a hatodik fordulóban az ötödik győzelmét aratta.

A szombati játéknapon a torinóiak sokáig nem találták a fogást az alsóházi SPAL-on, de Miralem Pjanic az első félidő utolsó percében húsz méterről leadott remek lövéssel vezetéshez juttatta csapatát. A második játékrészben is egy találat esett: Paulo Dybala bal oldali beadása után Cristiano Ronaldo fejelt a kapuba a 78. percben.

A Juventus kapuját Gianluigi Buffon védte, aki 903. klubmérkőzésén szerepelt, ezzel olasz csúcstartó lett. Eggyel kevesebb találkozója rajta kívül Paolo Maldininek volt.

A vendégek az eddigi három idegenbeli meccsükön kikaptak, mégpedig úgy, hogy nem tudtak gólt szerezni.

Serie A, 6. forduló:

Juventus-SPAL 2-0 (1-0)

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×