Kincső, Kinga

serie a

2021.05.26. 20:26

Hivatalos: Antonio Conte távozik az Intertől!

Az új olasz bajnok edzője mindössze két idény után, nem egészen egy héttel a megnyert bajnoki szezon befejeződése után távozik a fekete-kékektől. Antonio Conte nem ért egyet sem a fizetéscsökkentéssel, sem azzal, hogy a klub kínai tulajdonosa legalább egy kulcsjátékost el kíván adni a pénzügyi helyzet javítása érdekében.
2021.05.23. 20:35

Ronaldo nélkül gálázott a Juventus, a Napoli a nagy vesztes

Az Inter és az Atalanta mellett a végül bajnoki ezüstérmes AC Milan és a Juventus indulhat a Serie A képviseletében a Bajnokok Ligájában. A francia Ligue 1-t a Lille OSC nyerte meg, a PSG, bár nyert az utolsó fordulóban, nem tudott előzni.
2021.05.22. 11:00

Erről dönt a záró forduló az európai topligákban

Az öt nagy európai bajnokságból kettőben még a bajnoki cím sorsa sem dőlt el, kettőben pedig a Bajnokok Ligája-indulást érő helyezések jelentik a tétet a hétvégi, utolsó fordulóban. Körkép az esélyekről, lehetőségekről.
2021.05.13. 05:40

Ronaldo ismét történelmet írt - videó

A Bajnokok Ligája-indulásra pályázó Juventus idegenben legyőzte a kiváló formában lévő Sassuolót az olasz labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának szerdai játéknapján.
2021.05.08. 14:56

A Bayern bajnok, a Chelsea ellen kikapó City még nem

A Bayern München az RB Leipzig veresége után már bajnokként lépett pályára, aztán meg sem állt féltucat gólig. A Manchester City kikapott otthon a Chelsea-től. A Barcelona kétpontos hátrányban maradt a Camp Nouban 0-0-ra végző Atléticóval szemben.
2021.05.04. 15:32

Mourinho lesz az AS Roma edzője

A mostani szezon végén távozik az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő AS Roma vezetőedzői posztjáról Paulo Fonseca, már meg is találták az utódját.
2021.05.03. 16:53

Az Inter útja a bajnoki címig – elemzés

Antonio Conte két év alatt teljesítette azt, amiért az Interhez szerződtették: megnyerte a fekete-kékek történetének tizenkilencedik bajnoki címét a csapatával. Az Inter 2010 óta először lett bajnok. A klub híveinek korábban mindössze kétszer kellett hosszabb ideig várni egy bajnoki címre.
2021.02.07. 17:47

Ismét a tabella élén az AC Milan

Fölényes, 4-0-s sikert aratott a vendég Crotone együttese felett az olasz labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi játéknapján.