Infostart.hu
eur:
385.63
usd:
331.61
bux:
116510.12
2026. január 9. péntek Marcell
Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Japán Nagydíjának otthont adó szuzukai pályán 2018. október 4-én. A futamot október 7-én rendezik.
Nyitókép: (MTI/EPA/Diego Azubel)

Büntetést kapott két Forma-1-es pilóta

Max Verstappen és Pierre Gasly az utolsó sorból rajtol majd a vasárnapi Forma-1-es Olasz Nagydíjon.

A Red Bull holland és a Toro Rosso francia versenyzőjét is azért büntetik meg, mert autójukban kicserélték a Honda-motort.

Tanabe Tojoharu, a Honda technikai igazgatója elmondta, azért vállalták a büntetést Monzában, hogy két héttel később mindkét pilóta versenyképesebb legyen, Szingapúrban ugyanis nagyon fontos a rajtpozíció, mert a futamon rendkívül nehéz előzni.

Címlapról ajánljuk
Ilyenkor ne előzzünk, és most inkább keressük, ne kerüljük a sűrű forgalmat – téli vezetéstechnikai tanácsok a szakértőtől

Ilyenkor ne előzzünk, és most inkább keressük, ne kerüljük a sűrű forgalmat – téli vezetéstechnikai tanácsok a szakértőtől

Téli gumi, megfelelő ablaktörlő gumik, ablakmosó folyadék – Zsurzs Jenő vezetéstechnikai instruktor szerint a mostani időjárási körülmények között ezekről mindenképpen gondoskodniuk kell az autósoknak. A Drivingcamp Vezetéstechnikai Központ senior trénere az InfoRádióban elmondta: elindulás előtt jó, ha felmérjük saját magunk és az autónk képességeit. Azt javasolja, takarítsuk le a havat az autónk tetejéről, mert ha ezt nem tesszük meg, fékezésnél akár nagyobb mennyiségű hó is lezúdulhat a szélvédőre, ami komoly balesetet is eredményezhet.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×