Infostart.hu
eur:
378.93
usd:
319.22
bux:
130202.21
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Nyitókép: Pixabay.com

Kézilabda-csúcsrangadó és Forma-1 Monacóban - sport a tévében

Kezdődik a Veszprém-Szeged férfi kézilabdadöntő, szabadedzés Monacóban és negyeddöntők a jégkorong-világbajnokságon. Elő sportközvetítések a hazai televíziókban.

M4 Sport

11.00 és 15.00: Forma-1, Monacói Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

16.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 12. szakasz

18.15: Kézilabda, férfi NB I, döntő, első mérkőzés, Veszprém-Szeged

20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Lengyelország-Kolumbia

Sport 1

16.00: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, negyeddöntő

20.00: Darts, Premier League, döntő, London

Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Lyon

16.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, negyeddöntő

20.00: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, negyeddöntő

Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 12. szakasz

19.00: Tenisz, Roland Garros, a főtábla sorsolása

Eurosport 2

9.55: Tenisz, Roland Garros, selejtező

16.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

Digisport 1

11.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

Címlapról ajánljuk
„A liberális demokrácia kezdi felzabálni saját magát” – Schiffer András az Arénában

„A liberális demokrácia kezdi felzabálni saját magát” – Schiffer András az Arénában

Anti-imperialistaként kutyakötelessége az embernek tiltakozni az ellen, hogyha valaki azt gondolja, egy meghatározó ország elnökeként elrendezheti más országok sorsát, de azzal sem ért egyet, hogy Donald Trumppal ellentétben az európai politikában a döntések nem megszemélyesíthetők. Schiffer András ügyvéd, korábbi országgyűlési képviselő, az LMP alapítója és korábbi társelnöke beszélt erről az InfoRádió Aréna című műsorában.

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
Trump döntött: visszahívják az ICE csapatait Minnesotából

Trump döntött: visszahívják az ICE csapatait Minnesotából

Jelentősen csökkentik a bevándorlási hatóság (ICE) ügynökeinek létszámát Minnesotában, miután Donald Trump amerikai elnök jóváhagyta bevándorlási főbiztosának, Tom Homannak a javaslatát az ottani műveletek leállításáról - írja a Reuters. Az "Operation Metro Surge" keretében korábban mintegy háromezer felfegyverzett szövetségi ügynököt vezényeltek az államba, ami súlyos társadalmi feszültségekhez, utcai megmozdulásokhoz és amerikai állampolgárok halálával végződő incidensekhez vezetett.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×