393.84
367.81
66376.55
Moszkva, 2018. október 2.Nikola Vlasic, az orosz CSZKA Moszkva játékosa (8) megszerzi csapata első gólját az spanyol Real Madrid ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája második fordulójában, a G csoportban játszott mérkőzésen a moszkvai Luzsnyiki Stadionban 2018. október 2-án. (MTI/EPA/Szergej Ilnyickij)
Nyitókép: MTI/EPA/Szergej Ilnyickij

Kikapott a Real Madrid Moszkvában, nem nyert a Bayern otthon

Két meglepetés is született a labdarúgó Bajnokok Ligája kedd esti mérkőzésein, a Real Madrid kikapott 1-0-ra a CSZKA Moszkvától, a Bayern München pedig nem bírt otthon az Ajaxszal.

2018.10.02. 19:00

Vezet a Hoffenheim!

A 45. percben, szinte a mérkőzés első akciójából vezetést szerzett a német csapat, a nyáron a Werder Brementől igazolt francia-algériai Ishak Belfodil higgadtan kihasználta ziccerét. Kerem Demirbay átadása után lőtt 14 méterről, Ederson kapus alatt a hálóba. Hoffenheim–Manchester City 1-0

2018.10.02. 19:02

A Juvénak sem kellett sok

A Juventus is megszerezte a vezetést, Paulo Dybala vette be a svájciak kapuját. Juventus–Young Boys 1-0.

2018.10.02. 19:06

Máris egyenlített a Man City

David Silva kiugratta Leroy Sanét, a német szélsőt nem tudták megállítani a védők, visszapasszolt labdáját, ami szerencsésen pattant Sergio Agüero elé, az argentin közelről bepasszolta. Hoffenheim–Manchester City 1-1.

2018.10.02. 19:14

Baumann bravúrja

Másodpercekkel egy hoffenheimi helyzet után Sterling végigvágtázott a jobb oldalon, ziccerben lőtt, de Baumann kapus bokájáról, noha a lába között átment a labda, szögletre pattant az

2018.10.02. 19:15

Bernardeschi veszélyeztetett

Újabb Juive-helyzet, Alex Sandro beadása után Bernardeschi kapura küldte a labdát. David von Ballmoos kapus nem állt a helyzet magaslatán, de megúszta…

2018.10.02. 19:31

Leroy Sané mágiája

Leroy Sané olyan cseleket mutatott be a tizenhatoson belül, mint emilyenekről hajdanán Jay-Jay Okocha világhírű lett, de az így kialakult helyzetből Agüero a kapu mellé lőtte a labdát.

2018.10.02. 19:33

Dybala ismételt

A Juve argentin csillaga, Paulo Dybala megszerezte a második gólját is, Juventus–YB 2-0

2018.10.02. 19:34

Baumann újabb parádéja

A német kapus Sergio Agüero ívelése után újabb bravúrt mutatott.

2018.10.02. 19:45

Félidő mindkét pályán

Hoffenheim–Manchester City 1-1, Juventus–Young Boys 2-0. Az Öreg Hölgy jobb eddig, mint a Fiatal Legények.

2018.10.02. 20:08

Szalai lejött a pályáról

A sokat harcoló Szalai Ádámot lecserélte edzője, a világbajnoki ezüstérmes Kramaric állt a helyére.

2018.10.02. 20:22

Jól tartja magát a Hoffenheim

Kicsit leült a mérkőzés, kevesebb a helyzet, a Hoffenheim magabiztosan tartja a döntetlent.

2018.10.02. 20:28

Skomina ezt elnézte

Leroy Sanét elbuktatta a kivetődő Baumann kapus, szerencséje volt a Hoffenheimnek, hogy megúszta a büntetőt.

2018.10.02. 20:46

Védelmi hibából szerzett gólt a Man Coty

A 87. percben egy ártalmatlannak tűnő bal oldali beadás után Stefan Poschtól elpattant a labda, David Silva pedig túl jó játékos ahhoz, hogy egy ilyen lehetőséget ne váltson gólra. Rutinos és főleg pontosan lőtt a bal alsó sarokba. Hoffenheim–Manchester City 1-2.

2018.10.02. 20:49

Vége a két „korai” mérkőzésnek: nyertek az esélyesek

Hoffenheim–Manchester City 1-2 Juventus–Young Boys 3-0

2018.10.02. 21:09

Máris gólt kapott a Real Madrid

A tartalékosan felálló címvédő máris hátrányba került az orosz fővárosban. A CSZKA vezető gólját Nikola Vlasic szerezte. CSZKA–Real Madrid 1-0.

Gól Rómában is

Edin Dzeko találatával vezetnek a Farkasok. AS Roma–Viktoria Plzen 1-0.

2018.10.02. 21:10

Védő szerezte a Bayern első gólját

Mats Hummels révén gyorsan vezetést szerzett a német bajnok. Bayern–AFC Ajax 1-0.

2018.10.02. 21:11

Szárnyaló Sasok

A hat esti meccsből négyen gól esett az első nyolc percben. Athénben Haris Seferovic vette be az AEK kapuját. AEK Athén–SL Benfica 0-1.

2018.10.02. 21:22

Megduplázta előnyét a Benfica

Alex Grimaldo az újabb gólszerző. AEK Athén–SL Benfica 0-2.

2018.10.02. 21:32

Váratlan fordulat Münchenben

Kiegyenlített az Ajax! A gólt Noussair Mazraoui, a fiatal holland-marokkói jobbhátvéd szerezte, aki egyébként bajnoki gólt még nem jegyzett az Ajaxban. Bayern München–Ajax 1-1.

2018.10.02. 21:46

Dzeko az este Dybalája

Az AS Roma csatára is két gólt szerzett egy félidő alatt, miként előtte a juventusos Paulo Dybala. AS Roma–Viktoria Plzen 2-0.

2018.10.02. 21:47

Ukrán öröm Lyonban

A Sahtar megszerezte a vezetést Lyonban, a gólt a brazil Junior Moraes szerezte, akinek testvére, Bruno hajdanán az Újpest játékosa volt. Lyon–Sahtar 0-1.

2018.10.02. 22:21

Görög szépítés

Viktor Klonaridis révén az AEK szépített. AEK–Benfica 1-2,

2018.10.02. 22:22

Bajban a Lyon

Júnior Moraes meduplázta góljai számát. Olympique Lyon–Sahtar 0-2.

2018.10.02. 22:24

Eldőlt a meccs Rómában

Cengiz Ünder találatával páholyban az AS Roma. AS Roma–Viktoria Plzen 3-0.

2018.10.02. 22:32

Nagy fordulat Athénben

Klonaridis lőtt még egy gólt, kiegyenlített a görög bajnok a második félidőben emberhátrányban játszó portugálok ellen. AEK Athén–SL Benfica 2-2.

2018.10.02. 22:33

S még nagyobb Lyonban

Az Olympique alig több mint hatvan másodperc alatt két gólt is szerzett Moussa Dembele és Leo Dubois révén, s már nem áll vesztésre. Olympique Lyon–Sahtar 2-2.

2018.10.02. 22:35

Apja fia

Az ifjú Justin Kluivert szerezte a Farkasok negyedik gólját. AS Roma–Viktoria Plzen 4-0.

2018.10.02. 22:39

Újra vezet a Benfica

Nagyon jó meccet játszik Athénben a két csapat. Alfa Semedo révén újra előnyben a portugálok. AEK Athén–SL Benfica 2-3.

2018.10.02. 22:52

Dzeko tényleg az este Dybalája

A bosnyák csatár is megszerezte ma esti harmadik gólját. AS Roma–Viktoria Plzen 5-0.

2018.10.02. 23:01

Végeredmények

E-csoport: AEK Athén–Benfica 2-3, Bayern München–Ajax 1-1. F-csoport: Hoffenheim–Manchester City 1-2, Olympique Lyon–Sahtar 2-2. G-csoport: CSZKA Moszkva–Real Madrid 1-0, AS Roma–Viktoria Plzen 5-0. H-csoport: Manchester United–Valencia 0-0, Juventus–Young Boys 3-0.

Annyi Szoboszlai Dominik álmainak

Az Everton hazai pályán 2-0-ra verte városi riválisát, a Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool FC-t az angol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.