Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Dráma Liverpoolban

Őrült hajrát, az utolsó tíz percben három gólt hozott a Liverpool-Tottenham rangadó az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A hazaiak az egyiptomi Mohamed Szalah szezonbeli huszadik góljával már a harmadik percben megszerezték a vezetést, de az első fél óra után a Tottenham átvette az irányítást, és főleg a szünet után nagy energiákat mozgósított az egyenlítés érdekében.

A 80. percben az alig néhány másodperccel korábban becserélt kenyai Victor Wanyama bombagóljával egyenlített is a Tottenham, amely a 87. percben büntetőhöz jutott, ám a 21 bajnoki találatnál járó Harry Kane kísérletét Loris Karius kapus kivédte.

A hosszabbítás első percében Szalah szlalomozott végig a vendégek védelmének bal oldalán, és megszerezte a vezetést csapatának. A vendégek a 94. percben ismét tizenegyeshez jutottak, Kane pedig ezúttal már nem hibázott - ez volt pályafutása századik gólja a Premier League-ben -, így döntetlenre mentette az összecsapást.

Premier League, 26. forduló:

Liverpool-Tottenham Hotspur 2-2 (1-0)

Crystal Palace-Newcastle United 1-1 (0-1)

Arsenal-Everton 5-1 (4-0)

Burnley-Manchester City 1-1 (0-1)

Bournemouth-Stoke City 2-1 (0-1)

Brighton-West Ham United 3-1 (1-1)

Leicester City-Swansea City 1-1 (1-0)

Manchester United-Huddersfield 2-0 (0-0)

West Bromwich Albion-Southampton 2-3 (1-2)

Címlapról ajánljuk
Meglepő kanyarok a magyarországi alkoholfogyasztási szokásokban

Meglepő kanyarok a magyarországi alkoholfogyasztási szokásokban

A közelmúlt válságidőszakában a pénzügyi stressz és a státusz-orientáció növelte leginkább az alkoholfogyasztást, a pandémia időszakában ugyanakkor nem indult általános alkoholfogyasztási hullám Magyarországon – derült ki egy most megjelent kutatásból. Az InfoRádió a felmérésről Fertő Imrét, a Budapesti Corvinus Egyetem egyetemi tanárát kérdezte.

Donald Trump: nemzetbiztonsági érdek Grönland megszerzése

Az elnök Washingtonból távozva a repülőtéren újságírók előtt kifejtette, hogy a kiterjedt amerikai katonai beruházások révén megcélzott amerikai rakétavédelmi pajzs, az „Aranykupola" (Golden Dome) kiépítése szempontjából is fontos szerepet kapna Grönland. Ugyanakkor megjegyezte, hogy a kérdésről tárgyalások vannak a NATO-val is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×