Infostart.hu
eur:
382.79
usd:
328.52
bux:
108427.91
2025. december 8. hétfő Mária
Új edzők a válogatottnál

Új edzők a válogatottnál

Egyelőre nem dőlt el pontosan, hogy kik alkotják Georges Leekens, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának stábját.

Az már korábban eldőlt, hogy a Bernd Storck mellett is helyet kapó Szélesi Zoltán munkájára számít az új szövetségi kapitány is, ám egyelőre nem tudni, pontosan milyen szerepet kap a 36 éves edző, aki megbízott kapitányként két meccsen irányította a válogatottat. 

A Nemzeti Sport szerint nem lenne meglepő, ha Georges Leekens Róth Antalra is számítana, őt ugyanis név szerint említette a múlt heti sajtótájékoztatón

„Hozhattam volna Belgiumból segítőket, de én nem ezt az utat járom. Olyan segítőket szeretnék, akik azonosulnak a gondolataimmal és azzal, amit képviselek. Szükség van nagy nevekre, mint például Róth Antal, aki jól ismeri a játékosokat, ugyanakkor lesznek kevésbé ismert tagok is. Nem vagyok könnyű ember, megpróbálom felmérni, kik segíthetnek nekem” - mondta a belga szakvezető. 

Róth Antalén kívül Disztl László nevét is többször lehetett hallani az utóbbi időben, a 28-szoros válogatott labdarúgó a magyar és a belga futballban is ismert, 1989 és 1994 között ugyanis az FC Bruges-ben szerepelt, és Georges Leekens is volt az edzője. Esetleges szerepvállalásával kapcsolatban a lap kereste a legutóbb Siófokon dolgozó edzőt, ám ő közölte, hogy egyelőre nincs mit mondania. 

Az is kérdéses, hogy ki felel majd a kapusok felkészítéséért. Nem tudni ugyanis, melyik szakember léphet a Bernd Storckkal együtt távozó ugyancsak német Holger Gehrke helyére.

Címlapról ajánljuk
A cigarettázók és a rossz levegőn élők most vannak igazán bajban

A cigarettázók és a rossz levegőn élők most vannak igazán bajban

Egyre többen fordulnak orvoshoz légzési panaszokkal, vagy a már ismert alapbetegségük tüneteinek súlyosbodása miatt. Ez jellemző a téli időszakban, és több oka van, de fel lehet rá készülni, illetve lehet jól kezelni – mondta az InfoRádióban Csoma Zsuzsanna, az Országos Korányi Pulmonológiai Intézet főorvosa.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×