361.81
68662.41
2024. május 8. szerda Mihály

Szenzációs játékkal 8-6-os győzelem a szerbek ellen

Szenzációs kapusteljesítménnyel, kiváló védekezéssel, s jó helyzetkihasználással a magyar vízilabda-válogatott 8-6-ra legyőzte a szerbeket a hazai rendezésű Európa-bajnokságon.

20.30:

Óriási fogadkozással kezdődött a mérkőzés, mindkét csapat nagyon koncentrált.

20.31: Decker Attila kezd a magyar kapuban, aki jól védett a Világliga-döntőben a szerbek ellen.
20.34: Az első akció a miénk volt, nem hozott gólt. A másik oldalon Decker Attila jó védéssel mutatkozott be, kihagyták a szerbek a fórt.
20.35: Kimaradt a magyar előny is.
20.37: Decker zseniálisan véd.
20.40: 4.42 eltelt az első negyedből, még nincs gól. Van ellenben szerb ellenelőny. Decker véd!
20.42: Másodszor ítélnek a bírók páros kiállítást.
20.44: Újabb lehetőségek maradnak ki.
20.46: Varga Dénes góljával v ezetúnk
20.48: Decker Ádám három másodperccel a vége előtt fineszes gólt lőtt. 2-0
Kiváló volt a védekezés az első negyedben, Decker Attila pedig 4/4-gyel védett. A végén szerzett két góllal vezetünk.
20.52: Filipovics ötméteresből szépített.
20.54: Előnyből Gór-Nagy Miklós lőtt gólt.
20.58: Prljanovics és Hárai különszáma után mindketten végleg cserével kiálltak.
21.00: Tizenhárom perc után lőtték a szerbek az első akciógólt, Sztefan Mitrovics révén. 3-2
21.03: Aki ilyen gólt tud lőni, az a világ egyik legjobbja! A neve Varga Dénes!
21.05: Mitrovics tartja a szerbeket, 4-3
21.07: Az első lövés középen még kijött, de a második kísérletnél Madaras bevágta a labdát a szerb kapuba.
A félidőben kétgólos a magyar vezetés, ez a negyed döntetlenre végződött. Továbbra is remek a védekezés, s öt gólt lőni 16 perc alatt a szerbeknek dicséretes. Mennyivel jobb volt az "első félidő", mint a franciák ellen!
21.14: Zsivko Gocsicsé a negyed első gólja. 5-4
21.15: Vámos Márton szabaddobásból gólt lőtt. 6-4
21.18: Fórból, higgadt labdajáratás után Madaras Norbert szép gólt lőtt, 7-4. Először közte három.
21.20: Decker Attila "banksi" bravúrt produkált a kapuban.
21.24: Szenzációsan játszik a magyar válogatott, kibírja a bírói nyomást is. Ahhoz képest, hogy hazai medencében vagyunk, döbbenetes, hogy már 16 súlyos hibánál járunk.
21.26: Filipovics a sokadik előnyt belőtte. 7-5
Óriási volt a bírói nyomás, héttel több a személyi hibánk.
21.32: Decker két zseniális védésével marad a kétgólos különbség.
21.34: Vámos nagyon fontos lélektani pillanatban lőtt gólt, 8-5
21.37: Csuk góljából 8-6.
21.42: Újabb emberelőny, már négy magyar kipontozódott. Decker Attilával nem bírnak.

Érkezik a kínai elnök, szerdától óriási lezárások jönnek a fővárosban – itt vannak a részletek

Mutatjuk, melyik fővárosi útvonalakon mikor kell jelentős korlátozásra számítani.
2024.05.08. szerda, 18:00