Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Nagy László is tagja Mocsai keretének

Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte bő, 30 fős keretét az októberi, két Európa-bajnoki selejtezőre.

Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte bő, 30 fős keretét az októberi, két Európa-bajnoki selejtezőre.

A csapat október 28-án, Szombathelyen fogadja a bosnyákokat, majd 31-én, Pölvában az észtekkel találkozik. A csoport tagja még a macedón együttes. A kvartettből az első két helyezett jut ki a 2012. januári, szerbiai Eb-re.

A keretben helyet kapott Nagy László is, aki utoljára több mint egy éve szerepelt a csapatban. A Barcelona átlövőjét szeretné a spanyol válogatott is a soraiban tudni.

A keret:
kapusok: Fazekas, Liszkai, Mikler, Szente, Tatai, Nagy Levente
jobbszélsők: Gulyás, Iváncsik T., Harsányi
jobbátlövők: Nagy László, Balogh, Laluska, Mocsai
irányítók: Császár, Eklemovics, Lékai, Nagy Kornél
beállósok: Gál, Herbert, Schuch, Zubai
balátlövők: Rédei, Grebenár, Ilyés, Katzirz, Putics
balszélsők: Pálos, Halász, Iváncsik G., Törő

Címlapról ajánljuk
Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×