Infostart.hu
eur:
360.48
usd:
310.18
bux:
132379.08
2026. május 15. péntek Szonja, Zsófia

Lisztes Krisztián visszatért a Ferencvároshoz

Lisztes Krisztián megállapodott a Ferencváros vezetőivel arról, hogy az együtteshez szerződik.

A labdarúgó fél plusz egy évre ír alá a másodosztályban szereplő fővárosi csapathoz - közölte az ftc.hu.

Lisztes Krisztián az FTC-nél nevelkedett. Kétszeres bajnok és Bajnokok Ligája-résztvevő volt a klub játékosaként, majd 1996-ban Németországba igazolt a Stuttgarthoz.

1998-ban KEK-döntőig jutott a Stuttgarttal, majd a Werder Bremenhez igazolt, ahol 2004-ben német bajnok lett. Ebben az évben azonban súlyos sérülést szenvedett, amely után hosszú kihagyás következett, végül a Mönchengladbach együtteséhez került, de csak öt mérkőzésen bizonyíthatott.

Tavaly nyáron a horvát Hajduk Split, majd az osztrák Linz tesztelte, de nem bíztak abban, hogy visszanyeri korábbi formáját.

A 49-szeres válogatott futballista tavaly ősszel együtt edzett a zöld-fehérekkel, de először még nem tudott megegyezni a vezetőkkel.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: a kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött 261 milliárd forintos szerződést

Magyar Péter: a kormány felbontja a Krausz Ferenc alapítványával kötött 261 milliárd forintos szerződést

Magyar Péter miniszterelnök üzent a Facebookon, visszakérik az eddig már kifizetett 22 milliárd forintot is a Nobel-díjas tudós alapítványától. A Tisza-kormány felülvizsgálja a „közfeladatot ellátó közérdekű vagyonkezelő alapítványok” (kekva) teljes rendszerét. Ezek az alapítványok összességében több ezer milliárd forintos vagyont kaptak az államtól az előző kormányzat idején.
inforadio
ARÉNA
2026.05.15. péntek, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Így teremthetők meg a zöldgazdaság hazai feltételei

Így teremthetők meg a zöldgazdaság hazai feltételei

„A környezetvédelem nem zöld luxus, hanem nemzetstratégia a túléléshez” – mondta meghallgatásán Gajdos László élő környezetért felelős miniszter. Úgy vélem, arról ma már szakmai konszenzus van, hogy a globális geopolitikai rendszer teljes átrendeződés alatt áll, amelynek hatásai Magyarországot is elérik. A kereskedelmi konfliktusok, szétszakadó és újonnan kialakuló szövetségek és önfenntartásra törekvő elzárkózás közepette hazánk jövőbeli gazdasági stabilitásának egyik záloga a magas minőségű zöldgazdaság megteremtése, ami a környezetvédelmi és gazdaságfejlesztései szempontok szakpolitikai összehangolásával valósítható meg.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. május 15. 12:44
×
×