Infostart.hu
eur:
354.21
usd:
311.45
bux:
139624.46
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Priskin megszerezte első hivatalos angol bajnoki gólját

Priskin Tamás előbb kiharcolt egy 11-est, majd maga is szerzett egy gólt, csapata, a sereghajtó Watford pedig 4-2-re legyőzte a vendég Portsmouth-t az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.

Ez volt a magyar válogatott csatár első gólja a Premier League-ben. December végén már egyszer eredményes volt, de a Wigan elleni meccs félbeszakadt, így az a gólja nem került be a jegyzőkönyvekbe.

A Portsmouth kudarca azért meglepő, mert szombaton, a listavezető Manchester United ellen még 2-1-re győzni tudott.

A húsvéthétfői forduló késő délutáni eredményei:
Fulham-Manchester City 1-3
Newcastle-Arsenal 0-0
Bolton-Everton 1-1
Aston Villa-Wigan 1-1.

Címlapról ajánljuk

Kormányszóvivői tájékoztató: 4 napig extrém hőség lesz, 38-40 fokokkal

Hatályba lépett a hőség-kormányrendelet, a hőség miatt péntek éjféltől rendkívüli tájékoztatási rend lép életbe. Az államigazgatásban ahol lehetséges, hétfőn és kedden home office lesz. Akár a 2022-es évszázados aszályhoz hasonló károkat fog okozni a mezőgazdaságban idén is a hőség. Még legalább 10-12 centivel csökkenni fog a Velencei-tó szintje. Nyitott, széles körű alkotmányozás lesz, a végén népszavazás hagyja jóvá – derült ki a kormányszóvivői tájékoztatón.
60 ezres várost zárnak harapófogóba az oroszok, behódolt Zelenszkijnek Putyin szövetségese - Híreink az ukrajnai háborúról csütörtökön

60 ezres várost zárnak harapófogóba az oroszok, behódolt Zelenszkijnek Putyin szövetségese - Híreink az ukrajnai háborúról csütörtökön

Lassan teljesen bekerítik az oroszok a háború előtt 60 ezres lélekszámú donyecki Kosztyantynivkát, a település északi részéből zárják az ollót a déli városrész felé. Fehéroroszország behódolt Zelenszkij elnök ultimátumának: leszerelték a határ mentén felállított jeladókat, melyeket az oroszok dróntámadások koordinálására használtak. Közben a tárgyalások teljesen megrekedtek, Oroszország a Trump-adminisztrációt is hevesen kritizálni kezdte. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború csütörtöki eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×