368.45
66376.55
2024. április 24. szerda György

A második meccsen kikapott a Volán

A döntő második meccsén a Jesenice győzött, így az Alba Volán vasárnap Székesfehérvárott nyerheti meg a jégkorong Interligát.

A második mérkőzésen 3-0-ra kikapott az Alba Volán a szlovén Acroni Jesenice otthonában a jégkorong Interliga döntőjében.

A székesfehérvári együttes szerdán 5-2-re nyert az alapszakasz győztesének otthonában, így a most győzelmi kényszerben lévő Jesenice hatalmas erőket mozgósított, és az első harmadban két emberelőnyös gólt lőtt.

A folytatásban egy újabb létszámfölényes találattal háromgólosra növelte előnyét a szlovén gárda, az Alba Volán pedig ezúttal nem tudott betalálni az ellenfél kapujába.

A két győzelemig tartó párharc állása 1:1, és a harmadik, utolsó összecsapás vasárnap 18 órakor Székesfehérvárott lesz.