Infostart.hu
eur:
386.12
usd:
331.89
bux:
120651.59
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt
Nyitókép: Pixabay

Gyászolnak Hollywoodban, fiatalon meghalt Keith Jefferson

53 évet élt, augusztusban jelentette be, hogy rákos.

A Hollywood Reporterre hivatkozva az Index azt írja, hogy 53 éves korában elhunyt Keith Jefferson amerikai színész, augusztusban jelentette be, hogy rákos.

Játszott többek között Quentin Tarantino Django elszabadul című filmjében (Pudgy Ralph), valamit az Aljas nyolcasban és a Volt egyszer egy... Hollywoodban is.

Augusztusi bejelentésekor azt közölte: "Isten időről időre kihívás elé állít, és rád bízza, hogy megoldd. Amikor diagnosztizálták nálam a rákot, meg kellett állnom, szünetet kellett tartanom, és nem akartam megosztani senkivel. Még a családommal sem. Ma végre eljutottam odáig, hogy meg tudom osztani, mert a hitem egyre erősebb."

A művészt Jamie Foxx is gyászolja a közösségi médiában: "Fáj. Keith, te nem voltál más, mint egy tiszta szívű, csodálatos lélek. Mindannyiunknak nagyon fogsz hiányozni. Sok időbe fog telni, mire ez begyógyul. Isten veled, barátom. Szeretlek."

Címlapról ajánljuk
Dánia: „alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államokkal, Donald Trump: „továbbra is célunk Grönland megszerzése”

Dánia: „alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államokkal, Donald Trump: „továbbra is célunk Grönland megszerzése”

„Alapvető nézeteltérések” vannak az Egyesült Államok és Dánia között Grönland jövőjéről, de folytatódnak a tárgyalások a vita rendezése érdekében – jelentette ki Lars Lokke Rasmussen dán külügyminiszter Washingtonban szerdán éjjel, miután Grönland külügyminiszterének oldalán tárgyalt J. D. Vance amerikai alelnökkel és Marco Rubio külügyminiszterrel. Az Egyesült Államoknak továbbra is célja a Grönland felletti ellenőrzés megszerzése – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök a tárgyalások után.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
Ukrajna új korszakot nyitna a frontvonalon, Zelenszkij szükségállapotot hirdetett – Ukrajnai háborús híreink csütörtökön

Ukrajna új korszakot nyitna a frontvonalon, Zelenszkij szükségállapotot hirdetett – Ukrajnai háborús híreink csütörtökön

Az ukrán parlament szerdán a 34 éves Mihajlo Fedorovot nevezte ki védelmi miniszternek, azzal a céllal, hogy technológiai innovációval erősítse meg a hadsereget a közel négy éve tartó háború újabb nehéz szakaszában. Feladata lesz gyors döntéseket hozni az ország légterének védelme, a frontvonal ellátásának megerősítése és az orosz előrenyomulást megállító technológiai megoldások bevezetése érdekében. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök szükségállapotot hirdetett az energiaszektorban, miután az orosz támadások miatt Kijevben százezrek maradtak áram, fűtés és víz nélkül a fagyos hidegben - írja a Kyiv Independent. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×