Infostart.hu
eur:
379.12
usd:
319.29
bux:
129447.89
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Molnár György gitáros az Omega együttes koncertjén a Papp László Budapest Sportarénában 2019. november 8-án.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

"Az Omegának vége" - érzelmes vallomás a rákból felgyógyult Molnár Györgytől

Az elmúlt években rákkal küzdött Molnár György, az Omega együttes gitárosa. Most azt mondja, hogy orvosai szerint nagyon biztatóak az eredményei, de nincs ereje folytatni omegásként.

Molnár György, amíg a rákkal küzdött, elvesztette az Omega együttesből Benkő Lászlót, Mihályi Tamást, és Kóbor Jánost is. A gitáros az RTL-nek mesélt hányattatásairól.

2019-ben diagnosztizáltak nála a daganatos betegséget. A kemoterápiáról így mesélt: "Eleinte széles mellel mész be, hogy ugyan már. Beülsz egy fehér fogorvosi székbe, megkapod a szurit, elbeszélgettek a betegtárssal. Mindenki próbál a saját baja fölé kerekedni némi humorral, aztán amikor ötödjére vagy ott, már nem vagy annyira vidám hangulatban."

Nagyon nehéz volt talpra állni újból,

két hónapot feküdt a műtét után, és meg kellett tanulni újra járnia.

Bár zenélni ezentúl is szeretne, de nem folytaja az Omegát, "az Omegának vége" - nyilatkozta.

A zenész most azon dolgozik, hogy a fennmaradt Omega-anyagokat újra kiadják, lemezen és CD-n is.

Új dalt pedig már csak az égi zenekar emlékére vagy saját kedvéért ír. Olyan hat-nyolc dal van készülőben, a legfrissebb, ami lesz, annak az lesz a címe, hogy az Utolsó mohikán. "Ezt Trunkos Andrissal írjuk, és nyilván utalni fogok arra, hogy a társaim elmentek" - mondta a zenész.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Szerdán az ázsiai tőzsdék mérsékelten emelkedtek, az ausztrál piac vezette az emelkedést főként vállalati gyorsjelentések által hajtott ralinak köszönhetően. Az európai részvénypiacok ma stagnálással nyitottak, majd délutánra vegyes kép alakult ki. Délután a vártnál sokkal erősebb munkaerőpiaci adatok érkeztek az USA-ból, amire kezdetben felpattantak a tőzsdék, viszont később elolvadt az emelkedés. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×