Infostart.hu
eur:
385.97
usd:
331.33
bux:
0
2026. január 14. szerda Bódog

Usheré a legújabb csillag

Csillagot kapott Usher amerikai R&B énekes a hollywoodi Hírességek Sétányán.

A 37 éves R&B zenész a 2588. csillagot leplezhette le helyi idő szerint szerdán, az ünnepségen megjelentek kollégái, köztük a soul- és poplegenda Stevie Wonder, will.i.am rapper és Kelly Rowland énekesnő. Ushert családja is elkísérte.

A zenész olyan dalokkal várt ismertté, mint a You Make Me Wanna, a U Got It Bad és a Yeah! - kiadója szerint világszerte több mint 65 millió lemezt adott el. Szeptemberben Hard II Love címmel jelenik meg új albuma.

Usher színészként is dolgozik: az Egyesült Államokban már látható legújabb, Hands of Stone című filmje Roberto Durán boxolóról. Robert De Niro és Edgar Ramirez oldalán Usher Sugar Ray Leonard ökölvívót alakítja. Ramirez és Harcey Weinstein filmproducer szintén jelen voltak a csillag leleplezésénél.

Címlapról ajánljuk
A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

Nyáron a hőség, télen a hó. A közös nevező a szélsőséges időjárás, amelynek következtében a nagy hagyományokkal rendelkező német vasút, a Deutsche Bahn a legnépszerűbből a legnépszerűtlenebb tömegközlekedési eszközzé vált. A politika és a szakmai szövetségek most magyarázatot követelnek.

Kaiser Ferenc a sorkatonaságról: nem ördögtől való dolog, számos előnye van

A modern harcászati eszközök korában is fontos szerepe van a honvédségi élő erőnek, amelyet nemcsak a harctéren, hanem vis maior helyzetekben is be lehet vetni – mondta az InfoRádióban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense. Úgy véli, az orosz–ukrán háború menetétől és az Egyesült Államok politikai hozzáállásától is függ, hogy a jövőben hány ország dönt úgy a horvátokhoz hasonlóan, hogy be- vagy visszavezeti a sorkatonaságot.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×