Infostart.hu
eur:
383.54
usd:
327.32
bux:
109515.51
2025. december 11. csütörtök Árpád
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Katonák és mentõsök a helyszínen, ahol lezuhant egy turisták szállító kisrepülõgép a kenyai Diani közelében 2025. október 28-án. A balesetben legkevesebb 12 ember életét vesztette.
Nyitókép: MTI/AP

Újabb borzalmas videó a magyar áldozatokat követelő kenyai repülőszerencsétlenségről

Nyolc magyar és két német állampolgár, valamint a kenyai kapitány tartózkodott azon a kisrepülőgépen, amely lezuhant kedden Kenya partvidékén, a légikatasztrófának nincsenek túlélői - közölte a gépet üzemeltető Mombasa Air Safari légitársaság.

A Cessna Caravan típusú repülőgép az ukundai Diani repülőtérről indult a turisták körében népszerű Maasai Mara nemzeti parkhoz, Kichwa Tembo helységbe, de a felszállás után röviddel – a repülőtértől mintegy 40 kilométerre, egy erdős területen – lezuhant és kigyulladt.

Helyszíni beszámolók szerint a repülőhöz érkező mentőegységek már csak az égő-füstölő roncsokat találták meg.

Címlapról ajánljuk
Maruzsa Zoltán: a 2025-ös év abszolút rekord volt

Maruzsa Zoltán: a 2025-ös év abszolút rekord volt

Az emelkedő pedagógusbérekről, a 2026-os emelésekről, a pedagógusok teljesítményének értékeléséről, a pedagógusképzésbe jelentkezők növekvő számáról és a mesterséges intelligencia iskolai használatáról is beszélt Maruzsa Zoltán, a Belügyminisztérium köznevelésért felelős államtitkára az InfoRádió Aréna című műsorában.

Kezdeményezték az új Szőlő utcai gyanúsítottak letartóztatását

Az ügynek jelenleg már hét terheltje van. A három feltételezett elkövetőn kívül további négyen kerültek bűnügyi felügyelet alá szerdán, egyikük kényszerintézkedéséről később várható döntés.
VIDEÓ
Donald Trump válaszokat követel, százmilliós amerikai segélycsomagot kaphat Kijev - Percről percre az orosz-ukrán frontról csütörtökön

Donald Trump válaszokat követel, százmilliós amerikai segélycsomagot kaphat Kijev - Percről percre az orosz-ukrán frontról csütörtökön

Noha az európaiak a következő hétre összehoznának egy találkozót Volodimir Zelenszkij ukrán és Donald Trump amerikai elnökkel, hogy az ukrajnai békéről tárgyaljanak, a Fehér Háznak először "válaszokra" van szüksége – jelentette ki Trump tegnap, miután beszélt Franciaország, Németország és az Egyesült Királyság vezetőivel. Az amerikai elnök szerint nem akarják fecsérelni az idejüket, Zelenszkijnek "realisztikusnak kell lennie", és újból felvetette, hogy mikor fognak választásokat tartani Ukrajnában. Az ukrán elnök tegnap nyitottságát fejezte ki ez iránt, az alkotmányos korlátok dacára. Mindeközben az amerikai képviselőház megszavazta a Pentagon következő két évre szóló védelmi költségvetését, amely évi 400 millió dollár katonai segélyt biztosítana Kijevnek. A büdzsét még a szenátusnak jóvá kell hagynia. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 11. 14:04
×
×
×
×