Infostart.hu
eur:
381.95
usd:
327.87
bux:
109037.02
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: noviny.sk/Joj

Kommandósok gyűrűjében kísérték autójához Robert Fico merénylőjét, bombát kerestek

A hírek szerint a tettes egész nap a nyitrabányai (Handlová) rendőrkapitányságon tartózkodott.

Szerdán késő este a rendőrök átkutatták Robert Fico merénylőjének autóját – számolt be a hirado.hu.

A szlovák TV JOJ információi szerint a járművet előbb egy speciálisan kiképzett kutyával vizsgáltatták át, majd egy tűzszerész ellenőrizte a csomagtartót és a motorházat. A rendőrség feltételezte, hogy a támadó robbanószert helyezhetett el az autójában, ez viszont nem igazolódott be.

A hírek szerint a járművet az átvizsgálás után a közeli Garamszentkeresztre szállították.

Címlapról ajánljuk
Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Az Országos Kereskedelmi Szövetség álláspontja szerint még egy erős karácsonyi roham sem fogja egyenesbe hozni a kiskereskedelmi forgalom éves alakulását. Kozák Tamás, az OKSZ főtitkára szerint az árrésstopnak nincs jelentős hatása az élelmiszer-kereskedelem növekedésére, miközben az intézkedés jelentős károkat okoz az üzletláncoknak.

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×